כתבות מעניינות – רק תמצאו! https://www.thefind.co.il Mon, 24 Aug 2020 12:18:30 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.4.2 צ'טבוט לעסקים קטנים – 4 אתגרים בהם נתקל כל עסק קטן https://www.thefind.co.il/%d7%a6%d7%98%d7%91%d7%95%d7%98-%d7%9c%d7%a2%d7%a1%d7%a7%d7%99%d7%9d-%d7%a7%d7%98%d7%a0%d7%99%d7%9d-4-%d7%90%d7%aa%d7%92%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%94%d7%9d-%d7%a0%d7%aa%d7%a7%d7%9c-%d7%9b/ Mon, 24 Aug 2020 08:30:58 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=2942 מהרעיון העסקי הראשוני, דרך העלאת אתר האינטרנט ועד לבניית בסיס חזק ממנו ניתן לצמוח, המסע של עסק קטן מלא באירועים, בלשון המעטה. ברוב המקרים, זהו מסע עם אתגרים בכל פינה, והרבה חזרות ללוח השרטוט. בתהליך הפיתוח של תוכנת צ'טבוט לעסקים קטנים, נתקלנו במספר אתגרים עסקיים איתם בעלי עסק קטן מתמודדים. במאמר זה נבין מספר אתגרים […]

The post צ'טבוט לעסקים קטנים – 4 אתגרים בהם נתקל כל עסק קטן appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

מהרעיון העסקי הראשוני, דרך העלאת אתר האינטרנט ועד לבניית בסיס חזק ממנו ניתן לצמוח, המסע של עסק קטן מלא באירועים, בלשון המעטה. ברוב המקרים, זהו מסע עם אתגרים בכל פינה, והרבה חזרות ללוח השרטוט. בתהליך הפיתוח של תוכנת צ'טבוט לעסקים קטנים, נתקלנו במספר אתגרים עסקיים איתם בעלי עסק קטן מתמודדים. במאמר זה נבין מספר אתגרים כאלו, ונראה כיצד צ'טבוט לעסקים קטנים יכול לפתור אותם.

אתגר הגיוס

בעלי עסקים קטנים כמעט תמיד פועלים עם תקציב נמוך, מה שלא משאיר להם ברירה אלא להחזיק צוות מצומצם. לכן הם צריכים להעסיק אנשים כישרוניים שיכולים להניע את הדברים באופן חלק. תהליך הגיוס הוא למעשה אחד האתגרים הגדולים ביותר של סטארטאפים ועסקים קטנים, מכיוון שהתקציב שלהם מוגבל, ומחסור באנשים הנכונים יכול להוביל להוצאות גבוהות מאוד על עובדים.

פתרון צ'טבוט: כאשר אתם מנהלים עסק קטן, אתם צריכים צוות בסיסי של מקצוענים יודעי דבר, יעילים ובעלי מוטיבציה, אשר יכולים להביא לתוצאות חיוביות במחלקות שלהם. כאשר זה מגיע לשירות לקוחות, צ'טבוט מקוון הוא הבחירה האידיאלית בשבילכם. בניית צ'טבוט לאתר האינטרנט הוא פתרון זול, אשר יכול להתבצע במקצועיות על ידי פלטפורמת פיתוח צ'טבוט. כאשר הוא מופעל, צ'טבוט יכול להפוך לעובד היעיל ביותר שלכם. הוא עובד מסביב לשעון, לומד ומשתפר אחרי כל אינטראקציה עם לקוח, ונותן לכם מבט יקר ערך לציפיות של הלקוחות מהעסק שלכם. בנוסף, מהרגע בו הוא מופעל באתר שלכם, הצ'טבוט לא הולך לשום מקום. והמחיר נשאר סמלי אפילו כאשר העסק שלכם צומח.

אתגר ייצור הלידים

אתם לא באמת בעלי עסק עד שאנשים מתחילים להתעניין במוצר או השירות שאתם מציעים. עסקים קטנים לעיתים קרובות מתקשים בייצור כמות מספקת של לידים על מנת לספק את אנשי המכירות שלהם. במילים אחרות, הם מתקשים למצוא מספיק אנשים בעלי סיכוי גבוה להפוך ללקוחות. עובדה זו מציגה בפני צוותי השיווק אתגר די מסובך – ייצור לידים איכותיים בכמויות גבוהות. בנוסף, כמובן שצריך להתמודד עם אתגר זה ללא עליה בעלויות.

פתרון צ'טבוט: התרכזו בבניית צ'ט בוט מושלם לדרישות שלכם, ותראו החזר על ההשקעה תוך זמן קצר. אם ייצור לידים היא הדרישה העיקרית שלכם, צרו צ'טבוט עם תבנית יצירת לידים ייעודית. צ'טבוט שכזה יהיה מתוכנת עם תסריטי שיחה מוכנים לשימוש, בעלי יעילות בדוקה לייצור של לידים מגולשים שמגיעים לאתר. מהרגע שיופעל, הצ'טבוט יתקשר עם הגולשים שבאתר שלכם, ימיר אותם ללידים איכותיים ואותם צוות המכירות שלכם יהפוך ללקוחות.

במידה ואתם חושבים על לבנות צ'טבוט לאתר של העסק שלכם אתם מוזמנים להיכנס לאתר של וירטואל ספיריטס בעברית שם תוכלו לפתוח חשבון צ'טבוט חינמי ולהשתמש בו באתר שלכם למשך 30 ימי ניסיון.

The post צ'טבוט לעסקים קטנים – 4 אתגרים בהם נתקל כל עסק קטן appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
4 בדיקות שיש לבצע לבחירת חברה מיומנת לביצוע גיזום עצים ברעננה https://www.thefind.co.il/%d7%92%d7%99%d7%96%d7%95%d7%9d-%d7%a2%d7%a6%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%a8%d7%a2%d7%a0%d7%a0%d7%94/ Wed, 12 Aug 2020 12:00:35 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=2934 מי שמעוניין לשכור את שירותיה של חברה שמבצעת גיזום עצים ברעננה, צריך לבדוק כמה נושאים אקוטיים, לפני שהוא מזמין את עובדיה לבצע את העבודה. בדיקות מהותיות לגבי חברת גיזום עצים ברעננה בשלב הראשון יש לוודא שלחברה יש רישיונות לעסוק בכך, שעובדיה עברו את הקורס הנדרש והם בעלי כל הרישיונות הנחוצים ופוליסת ביטוח ייעודית תקפה שמכסה […]

The post 4 בדיקות שיש לבצע לבחירת חברה מיומנת לביצוע גיזום עצים ברעננה appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

מי שמעוניין לשכור את שירותיה של חברה שמבצעת גיזום עצים ברעננה, צריך לבדוק כמה נושאים אקוטיים, לפני שהוא מזמין את עובדיה לבצע את העבודה.

בדיקות מהותיות לגבי חברת גיזום עצים ברעננה

בשלב הראשון יש לוודא שלחברה יש רישיונות לעסוק בכך, שעובדיה עברו את הקורס הנדרש והם בעלי כל הרישיונות הנחוצים ופוליסת ביטוח ייעודית תקפה שמכסה כל צורך בהתאם להיקפו הכספי של הפרויקט ולסכנות הקיימות בו.

לאחר מכן חשוב לקבל על חברה זו המלצות על כך שעובדיה ביצעו עבודה מקצועית וראויה עבור לקוחות פרטיים ועבור רשויות מקומיות או אזוריות. אם יש עליהם חוות דעת חיובית מקולגות, קיימת סבירות גבוהה שהם מבצעים עבודה מקצועית וכך יוצאים לדרך משותפת.

תהליך גיזום העצים בפועל

בהתאם לגודלו של המרחב ולמרחק בין העצים מתכננים המומחים באיזה עץ יטפלו ראשון ומה יהיה סדר הדברים, כדי שענפים של עץ אחד לא יפגעו בענפים של עץ אחר וכדי שהעץ לא ייפול על קווי חשמל, צנרת מים או כל פרט אחר.המשקל הרב של חלק מהענפים עלול ליצור חבלה בציוד ולכן עדיף לתכנן כך שהענפים יפלו על שטח שהוא קרקע ריקה או מדשאה.

הדבר החשוב ביותר הוא לתחום את כל השטח שבו עובדים כדי שאף אדם או בעל חיים, לא ייכנס פנימה לאור החשש שייפגע מהענפים הכבדים.


עוד על שירותי הדברה


שימוש במנוף לצורך גיזום עצים

העובדים מטפסים על העצים הנמוכים כשהם קשורים לרתמות וכך הם חותכים באמצעות מסור חשמלי את הענפים. אך כשמדובר בעצים גבוהים מאד, הפעולה מתבצעת באמצעות מנוף. השיטה הנוחה ביותר היא שהעובד ממוקם בתוך הסלסלה ונהג המנוף מרים אותו לגובה ולמיקום הנדרש. עם ההגעה לנקודה זו העובד מבקש מהנהג לא לזוז והוא מתחיל לחתוך את הענף. המנוף ממוקם מראש מאחורי כיוון הצמיחה של הענף וכך החלק שאותו גוזמים ייפול לקרקע ולא על העובד או על המנוף.

בעבודה מסוג זה יש תמיד לגבש חשיבה מראש, כדי לא לבצע טעויות קריטיות שעלולות אף לעלות בחיי אדם.

גיזום עצים ברעננה

העובדים מבצעים את פעולות גיזום עצים ברעננה בכמה מקומות כמו בפארקים ובחצרות של בתים פרטיים. בנוסף לכך הם גוזמים עצים אשר נשתלו לאורכם של הרחובות וקיים חשש שהענפים הללו ייפלו על המכוניות במיוחד בחורף הסוער. השיטה היא להגיע עם מנוף ולבצע את העבודה הנדרשת לפני החורף. העובדים חוסמים חלק מהכביש או את כולו בהתאם לטווח התמרון אשר קיים במקום זה. המטרה היא לא לפגוע ברכב העובר בכביש ובמיוחד לא בנוסעיו. כמו כן חשוב לא להפריע לעובד אשר מתרכז בעבודה החשובה, כדי שלא יבצע טעויות קריטיות.


אל תפספסו לקרוא על כריתת עץ

The post 4 בדיקות שיש לבצע לבחירת חברה מיומנת לביצוע גיזום עצים ברעננה appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
פרסום באינטרנט- הדרך הטובה ביותר למכור https://www.thefind.co.il/%d7%a4%d7%a8%d7%a1%d7%95%d7%9d-%d7%91%d7%90%d7%99%d7%a0%d7%98%d7%a8%d7%a0%d7%98-%d7%94%d7%93%d7%a8%d7%9a-%d7%94%d7%98%d7%95%d7%91%d7%94-%d7%91%d7%99%d7%95%d7%aa%d7%a8-%d7%9c%d7%9e%d7%9b%d7%95%d7%a8/ Wed, 22 Jul 2020 06:44:05 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=2928 ישנן לא מעט דרכים לפרסם את העסק או את השירות שלכם ונכון שפרסום באינטרנט הוא רק אחת מהן- אבל הוא אחת הדרכים המובילות והטובות ביותר. עד תחילת המאה עוד היה הפרסום באינטרנט סוג של מותרות ואפילו מצרך יחסית יקר בעיקר ללקוחות ועסקים קטנים שלא היו בטוחים שפרסום מהסוג הזה עובד. עם השנים התוודענו שאם אנחנו […]

The post פרסום באינטרנט- הדרך הטובה ביותר למכור appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

ישנן לא מעט דרכים לפרסם את העסק או את השירות שלכם ונכון שפרסום באינטרנט הוא רק אחת מהן- אבל הוא אחת הדרכים המובילות והטובות ביותר.

עד תחילת המאה עוד היה הפרסום באינטרנט סוג של מותרות ואפילו מצרך יחסית יקר בעיקר ללקוחות ועסקים קטנים שלא היו בטוחים שפרסום מהסוג הזה עובד.

עם השנים התוודענו שאם אנחנו רוצים להגיע לאדם כלשהו, למקום כלשהו, אפילו לחדשות או לפרסם את העסק שלנו- אז אנחנו לא רק צרכים אלא חייבים להשתמש בפרסום באינטרנט.

מה זה בכלל פרסום מקוון?

הפרסום ברשת האינטרנט- פרסום מקוון או פרסום אונליין מתייחס לכל דרכי המכירה שיווק ויחסי ציבור שעושים לשירות או מוצר- אם זה קידום האתר שלכם במנועי החיפוש השונים בעזרת קידום אתרים אורגני או ממומן, שימוש ברשתות החברתיות כגון פייסבוק אינסטגרם יוטיוב ועוד על מנת להגדיל את קהל היעד ואפילו שימוש בכתבות תוכן שיווקי, פרסומות שקופצות בין סרטונים ומאמרים וגם באנרים שלא תמיד שמים לב אליהם אבל ההימצאות שלהם נכנסת לנו לראש גם אם לא התמקדנו במה שהם מפרסמים.

כל דרכי השיווק האלה הן פרסום באינטרנט- והן עובדות!

איך אנשים רואים את הפרסום?

הרשת מוצפת בפרסומים ונכון וקרוב לוודאי שיש יותר מפרסמים מאנשים שמחפשים את הפרסום ולכן צריך לבלוט. ככל שהשוק גדול יותר התחרות גדולה יותר ולכן יש צורך לשלב בין דרכי הפרסום והשיווק- מדיה חברתית, אתר, כתבות תוכן, בלוג- לינקים פנימיים בתוך הכתבות והאתר ולינקים מאתרים חיצוניים שיובילו לתוך האתר- כל אלה יגדילו את החשיפה ויקדמו את הפרסום שלכם.

כמובן שיש גם שיטות נוספות של קניית "שטח" ברשת ועליו הלבשת הפרסום בצורה מעוצבת כמו באתרים גדולים ומוכרים שיש להם כמות גדולה של גולשים, אתרים ספציפיים לשירות או למוצר שלכם ודרך מובילי דעת קהל בתחומים שונים.

בשנים האחרונות הפרסום בכלל והפרסום ברשת הפך להיות חלק בלתי נפרד מהגלישה עד כדי כך שהומצאו תוכנות שתפקידן לחסום פרסומות שמפריעות לנו לגלוש ולראות את מה שחיפשנו. תפקיד המפרסם הפך קשה יותר- לפרסם בצורה שלא תפריע ותרחיק את הגולשים אלא בצורה מקורית שתגרום להם לקרוא עוד וכמובן בסופו של דבר לרכוש.

ישנם עדיין מפרסמים החוששים משיטה זו של פרסום ונשארים בעולם הישן של פרסום כתוב במקומות מוכרים, אין צורך לבחור בין השניים כאשר רצוי וכדאי לשלב וכמובן- תמיד להתקדם.

The post פרסום באינטרנט- הדרך הטובה ביותר למכור appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
שער לגינה- שומר על הגינה שלכם https://www.thefind.co.il/%d7%a9%d7%a2%d7%a8-%d7%9c%d7%92%d7%99%d7%a0%d7%94-%d7%a9%d7%95%d7%9e%d7%a8-%d7%a2%d7%9c-%d7%94%d7%92%d7%99%d7%a0%d7%94-%d7%a9%d7%9c%d7%9b%d7%9d/ Mon, 20 Jul 2020 11:22:20 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=2922 גינה היא מזמן לא רק דשא וחול, בטח ובטח שלא בבתים פרטיים אשר הסיבה העיקרית של אנשים לגור בהם היא הרצון בגינה וחצר, וגם לא בשטחים המשותפים בבנייני המגורים החדשים. בגינה מגדלים ירקות ופרחים, שותלים עצים ודשא ומבלים הרבה זמן- וכמו כניסה לבניין- גם לגינה לא תרצו שכל אחד שירצה יוכל להיכנס ולכן צריך שער […]

The post שער לגינה- שומר על הגינה שלכם appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

גינה היא מזמן לא רק דשא וחול, בטח ובטח שלא בבתים פרטיים אשר הסיבה העיקרית של אנשים לגור בהם היא הרצון בגינה וחצר, וגם לא בשטחים המשותפים בבנייני המגורים החדשים. בגינה מגדלים ירקות ופרחים, שותלים עצים ודשא ומבלים הרבה זמן- וכמו כניסה לבניין- גם לגינה לא תרצו שכל אחד שירצה יוכל להיכנס ולכן צריך שער לגינה.

שער לגינה- שומר על הגינה שלכם:

תחשבו על הגינה שטיפחתם ואתם עדיין מטפחים, הדשא,הפרחים העונתיים, המטפסים על הגדר, העצים הקטנים והצעירים ואלו שכבר קיימים שנים, שיחים, ירקות ופירות וכל המשחקים של הילדים והנכדים. תענוג! (קראו עוד על שערים לגינה הכוללים עיצובים ועיטורים ייחודיים)

עכשיו תחשבו שהכלב של השכנה שמסתובב תמיד בלי רצועה או בורח להם כמה פעמים ביום נכנס באופן קבוע לגינה שלכם ומוציא את הפרחים שבדיוק סיימתם לשתול חופר לכם בגינה ושותל בה כל מיני דברים שאתם לא באמת רוצים לדעת מה הם. או שילדים שעוברים ברחוב ממש מתלהבים  מהצבעוניות של הגינה ולא חושבים פעם או פעמיים ונכנסים וקוטפים פרחים או פרי או כל דבר שרק מתחשק להם לקטוף? (אולי יעניין אותך להזמין שירותי הדברה)

בדיוק בשביל זה אתם צריכים שער לגינה, בכדי שישמור על הגינה שלכם. שער לגינה יכול להיות פיתרון מושלם למי שרוצה לווסת את התנועה  לגינה שלו ומשם לבית. הוא יכול להיות שער סגור בבריח ואז רק לבעלי הבית והדירה יש את המפתח להיכנס אליה ואורחים צריכים לצלצל בפעמון ולחכות שיבואו לפתוח עבורם. הוא יכול להיות גם עם קוד כניסה ואינטרקום והוא יכול להיות חשמלי שפותחים אותו בלחיצת כפתור מתוך הבית ומאפשרים לאנשים להיכנס לאחר שבודקים מי הם ולמה באו.

שער כניסה לגינה גם יכול להיות שער מעוצב שמתאים לגדר או לחומה ששומרת גם על הגינה עצמה וסובבת אותה הוא יכול להיות מסוגים שונים של מתכת או מעץ או שילוב של כמה חומרים ואלמנטים ביחד ולהיות דומה לעיצוב הכללי החיצוני של הבית. הוא גם יכול להיות צבוע בצורה אחרת משאר החומה או הגדר בכדי להבליט אותו, אפשר להוסיף עליו את מספר הבית ואת שם המשפחה של המתגוררים בו. הוא יכול להיות שער עץ ידני מעוצב ופשוט שמוסיף אלמנט נעים לנכנסים לגינה ולא מתפקד כגורם שמשאיר אנשים בחוץ אל יותר באלמנט צבעוני. יש המתאימים את שער הגינה לדלת הבית על מנת שתיווצר אחידות ויש הרוכשים ומתקינים שער לגינה שונה לגמרי בצבע אחיד ואטום כדה שצריך להזיז הצידה או לדחוף החוצה או אפילו למשוך פנימה בכדי שיוכלו להיכנס אל הגינה.

שער לגינה יכול להיות מה שתחלמו ומה שתראו לנכון להתאים לגינה שלכם- לבחירתכם!

The post שער לגינה- שומר על הגינה שלכם appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
הכנת צוואה חוקית בעזרתו של עורך דין צוואה https://www.thefind.co.il/%d7%94%d7%9b%d7%a0%d7%aa-%d7%a6%d7%95%d7%95%d7%90%d7%94-%d7%97%d7%95%d7%a7%d7%99%d7%aa/ Thu, 09 Jul 2020 11:24:20 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=2913 כאשר בני זוג או אדם בודד מחליטים להכין צוואה, חשוב להם להיעזר באיש מקצועי מהשורה הראשונה כדי שייתן להם את מלוא המידע ויוביל אותם בדרכים המתאימות ביותר עבורם. הליך הכנת הצוואה לצורך הכנת הצוואה יש להעביר לעורך דין אלעד בן אשר מתמחה בתחום זה, את כל המסמכים הרלוונטיים כמו לדוגמה: מסמכי רישום של כל הנכסים […]

The post הכנת צוואה חוקית בעזרתו של עורך דין צוואה appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

כאשר בני זוג או אדם בודד מחליטים להכין צוואה, חשוב להם להיעזר באיש מקצועי מהשורה הראשונה כדי שייתן להם את מלוא המידע ויוביל אותם בדרכים המתאימות ביותר עבורם.

הליך הכנת הצוואה

לצורך הכנת הצוואה יש להעביר לעורך דין אלעד בן אשר מתמחה בתחום זה, את כל המסמכים הרלוונטיים כמו לדוגמה:

 • מסמכי רישום של כל הנכסים השייכים לגורם זה בארץ ובחו"ל, כגון: נדל"ן בארה"ב.
 • פרטים מלאים של חשבונות הבנק הפרטיים של מכיני הצוואה, בארץ ובחו"ל.
 • מידע מפורט על הכספים הקיימים בחסכונות, בשוק ההון, בחברות השקעות, חברות ביטוח, קופות גמל, קופות פנסיה וכל השקעה כספית נוספת.
 • אופציות בחברות שונות.

מניות בחברות פרטיות וכל מידע נוסף על נתונים בעלי ערך כספי.

עריכת הצוואה

לאחר קליטת הנתונים, נפגשים הלקוחות עם עו"ד אלעד בן ומעלים בפניו את קווי החשיבה שלהם לגבי אופן החלוקה בין ילדיהם ואם הם מעוניינים להעניק גם חלק מהירושה לגורם נוסף משיקולים אישייםשלהם. לאור ניסיונו הרב של עורך הדין בהכנת צוואות הן רגילות והן מורכבות, הוא מעניק להם ייעוץ מקצועי ומציע להם כמה אפשרויות. ברוב המקרים הלקוחות לא מחליטים במקום, מדובר בהחלטה כבדת משקל ולכן הם חושבים על כך כמה ימים או יותר מכך ולאחר מכן הם מודיעים לעורך הדין בדבר החלטתם.

טיוטה ראשונה של נוסח הצוואה

עורך דין צוואה מכין טיוטה ראשונה של הצוואה אשר כוללת אתכל המידע אשר קשור לרכוש ולממון בארץ ובחו"ל ולאופן חלוקתו. בצוואה מופיע כל המידע על הנכסים והכספים ובמקביל גם כל הפרטים המלאים של כל היורשים, שם, כתובת ומספר תעודת זהות, כדי שהכספים יגיעו בעת מימוש הצוואה לגורמים הנכונים.

חתימה על הצוואה

ברוב המקרים, הלקוחות קוראים אתהטיוטה ומבקשים לבצע תיקונים קטנים לכאן או לכאן. לאחר שקיימת הסכמה על הנוסח הסופי, מגיעים בני הזוג או האדם הבודד למשרדו של עו"ד אלעד בן כדי לחתום על הצוואה. הליך זה מתבצע בנוכחותם של שני עדים, בדרך כלל עורך הדין ואדם נוסף אשר חותמים גם הם על מסמך זה.

עצם העובדה שקיימת צוואה,  מותירה אצל הלקוחות תחושה נעימה מאד כך שלא יהיו מחלוקות וסיבות למריבות לאור החלוקה ההוגנת בין הילדים.

כאשר מדובר בנישואים שניים או שלישיים, הכנת הצוואה הופכת לנושא מורכב הרבה יותר כיוון שיש ילדים מכל פרק בחיים ויש לדאוג לכל אחד מהם בהתאם לתנאים הכספיים הקשורים למערכות היחסים הקודמות ולמערכת היחסים הנוכחית. לאור ניסיונו הרבה של עורך דין צוואה, הוא מוצא את הדרכים הטובות ביותר, כדי לפתור מקרים סבוכים מסוג זה.

The post הכנת צוואה חוקית בעזרתו של עורך דין צוואה appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
צ'אט בוט לאיקומרס – כיצד צ'אטבוט עוזר לאתרי איקומרס https://www.thefind.co.il/%d7%9b%d7%99%d7%a6%d7%93-%d7%a6%d7%90%d7%98%d7%91%d7%95%d7%98-%d7%a2%d7%95%d7%96%d7%a8-%d7%9c%d7%90%d7%aa%d7%a8%d7%99-%d7%90%d7%99%d7%a7%d7%95%d7%9e%d7%a8%d7%a1/ Tue, 07 Jul 2020 06:49:12 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=2904 המסחר נמצא כיום ברובו באינטרנט ועסקים שרוצים לשרוד לאורך זמן חייבים להציע את השירותים והמוצרים שלהם גם ברשת על מנת לייצר לעצמם הכנסה. אך עם זאת, התחרות באינטרנט הולכת וגוברת וכל יום נפתחות עוד ועוד חנויות אינטרנטיות המתחרות על אותו קהל. הוספת צ'אט בוט לאתר היא כלי שיכול להבדיל חנות אחת מאחרת ולשים דגש אמיתי […]

The post צ'אט בוט לאיקומרס – כיצד צ'אטבוט עוזר לאתרי איקומרס appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

המסחר נמצא כיום ברובו באינטרנט ועסקים שרוצים לשרוד לאורך זמן חייבים להציע את השירותים והמוצרים שלהם גם ברשת על מנת לייצר לעצמם הכנסה. אך עם זאת, התחרות באינטרנט הולכת וגוברת וכל יום נפתחות עוד ועוד חנויות אינטרנטיות המתחרות על אותו קהל. הוספת צ'אט בוט לאתר היא כלי שיכול להבדיל חנות אחת מאחרת ולשים דגש אמיתי על השירות ללקוח תוך כדי הגדלת כמות המכירות והלידים למכירות מאתר האיקומרס שלכם. במאמר זה נבחן כיצד צ'אט בוט יכול לעזור לשיווק ולמכירות באתרי איקומרס.

יצירת לידים איכותיים

פעמים רבות מכירה מתחילה בליד איכותי. הרבה עסקים בארץ רוצים לייצר כמה שיותר לידים על מנת להגדיל את המכירות שלהם. לידים איכותיים יכולים עבור אנשי המכירות שלכם הם הדבר הנחוץ ביותר בכל שלב. צ'אט בוט לאתרי איקומרס פונה לכל הגולשים באתר, מתחיל איתם שיחה, מונע מהם לעזוב את האתר ומקדם אותם להשאת ליד איכותי. הצ'אט בוט עושה את זה על ידי זה שהוא עונה על השאלות של הגולשים באתר באופן אוטומטי ועוזר להם באמת לקבל את המידע שהם צריכים.

הצ'אט בוט מספק מידע אמיתי

 כפי שציינו למעלה, צ'אטבוט לאיקומרס יעיל ביותר במתן מידע אמיתי, מהיר ואיכותי ללקוחות. על ידי העברת מידע ללקוחות, הכולל תשובות לשאלות לגבי מוצרים המעניינים אותם הצ'אט בוט לאתרי איקומרס מתרגם את הבקשות של הלקוחות באתר לשירות לקוחות המבוסס על פרטים נכונים ומדויקים. שירות המבוסס על מתן תשובות לגבי הצרכים האמיתיים של הלקוחות: צבעים ומידות, חומרים ופרטים טכניים, מחירים ליחידה ולכמות, זמני ומחירי שילוח, נהלי החזרה וכו'. לקוחות יכולים לקבל את כל המידע על ידי שאלת שאלות פשוטות בחלון הצ'אט, מה שיותר קל מלחפש את המידע בעצמם בעמודי העזרה של האתר או ליצור קשר עם צוות התמיכה בטלפון או דואר אלקטרוני. 

הלקוחות יותר מעורבים ונקשרים לאתר

אנשים מבקרים במספר אתרי איקומרס בחיפוש אחר אותו המוצר בדיוק, בדרך כלל באותו הזמן. ברוב המקרים, הבחירה הסופית שלהם היא החנות שמציעה את המחיר המתאים ביותר עבורם. לעיתים, הבחירה תלויה גם באמינות שהחנות מצליחה לבנות. לכן, חנויות איקומרס שמחפשות לבנות אמון עם לקוחותיהן על ידי הוספת צ'אטבוט, יכולות להגדיל את סיכויי ההמרה של מבקרים ללקוחות בעזרת הצעות להנחות אטרקטיוביות על המוצרים בהם הלקוחות מעוניינים. הצעות אלו חייבות להופיע בחלון זמן קטן מאוד שנפתח לפני שהלקוח עובר לאתר אחר. לכן, שליחת ההצעות ישירות בחלון הצ'אט מגדילה את סיכויי ההמרה  מאשר שליחה בזמן מאוחר יותר דרך הדואר האלקטרוני, כאשר הגולש כבר ביצע את הרכישה במקום אחר.

לסיכום, העבודה שהצ'אט בוט פונה באופן אקטיבי למבקרים באתר, תופש את תשומת ליבם ובכך מונע מהם לעזוב את האתר, היא הצעד הראשון ביכולת של הצ'אט בוט להגדיל משמעותית את ההמרות בכל אתר איקומרס. לאחר מכן, היכולת של הצ'אט בוט לספק מענה אמיתי לצרכים של המבקרים עוזרת להביא לידים איכותיים שיהפכו בתורם ללקוחות חדשים.

למידע נוסף אודות הוספת צ'אט בוט לאתר שלכם אתם מוזמנים לבקר באתר של וירטואל ספיריטס המספקת פלטפורמה נוחה לבניית צ'אט בוט לאתרים.

The post צ'אט בוט לאיקומרס – כיצד צ'אטבוט עוזר לאתרי איקומרס appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
הלוואות לעסקים https://www.thefind.co.il/%d7%94%d7%9c%d7%95%d7%95%d7%90%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%a2%d7%a1%d7%a7%d7%99%d7%9d/ Sun, 24 May 2020 10:47:21 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=2898 ההלוואה לעסקים גם עוזרת להם לפתח את עצמם, לצמוח, לגדול ולהתפתח. בעזרתנו תוכלו להגשים סוף סוף את החלום, לרכוש ציוד ופשוט להקים את העסק שתמיד חלמתם עליו – העסק שלכם. ההגדרה של עסק קטן אומרת כי עסק קטן הוא עסק ש-90% ממנו בבעלות פרטית וכי הוא יכול להגיע עד ל-5 מליון שקלים בשנה. בישראל יש […]

The post הלוואות לעסקים appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

ההלוואה לעסקים גם עוזרת להם לפתח את עצמם, לצמוח, לגדול ולהתפתח. בעזרתנו תוכלו להגשים סוף סוף את החלום, לרכוש ציוד ופשוט להקים את העסק שתמיד חלמתם עליו – העסק שלכם. ההגדרה של עסק קטן אומרת כי עסק קטן הוא עסק ש-90% ממנו בבעלות פרטית וכי הוא יכול להגיע עד ל-5 מליון שקלים בשנה. בישראל יש מאות אלפי עסקים קטנים. עסק קטן יכול להיות דוכן, חנות, בית קפה פנסיון כלבים וכדומה. היתרון של עסק קטן הוא היכולת שלו ליהנות מתעריפים נמוכים אשר שווים לאלו של העסקים הגדולים.

 

אז איך אנחנו ההלוואה לעסק נכנסת לתמונה?

התיקון שבנק ישראל עשה לפני שנתיים, תיקון בהגדרה של מהו עסק קטן, מאפשר לכם כבעלי עסק קטן בהווה הנוכחי או בעתיד, להקטין את ההוצאות שלכם לשלם עמלות תחת פיקוח. כשאתם לוקחים הלוואה לעסקים מחברה חוץ בנקאית אתם יכולים:

 • להקים את העסק.
 • להרחיב את העסק.
 • לרכוש ציוד.
 • להשלים הון חוזר.
 • לספק תעסוקה ופרנסה לעובדים שלכם בשלב ההתחלתי שבו אתם בונים את העסק.
 • לפרוע חובות.
 • ועוד…

 

עסק קטן, עסק שרק בונה את עצמו, זקוק להלוואה לעסק מכמה סיבות. ראשית כל, הלוואה תמנע מהעסק שנמצא בשלביו ההתחלתיים להיכנס לקשיים בתזרים המזומנים. בנוסף, הלוואות לעסקים מאפשרות לעסק לעמוד בתשלומים לספקים ולהימנע ממצב שצ׳קים חוזרים, מה שעלול לפגוע במוניטין ובשמו הטוב של העסק. יחד עם זאת, הלוואות לעסקים אותן, מאפשרות לאותם עסקים להגדיל את טווח הפעילות שלהם ולהימנע ממצב של קריסה כלכלית.

 

מדוע כדאי לעסקים לקחת הלוואה מחברה חוץ בנקאית?

 • כי הבנקים מערימים קשיים על לקוחות עסקיים ומסרבלים את כל העניין.
 • כי הלוואות לעסקים דרך חברות חוץ בנקאיות מאופיינות בריבית נמוכה יחסית.
 • כי החברה החוץ בנקאית שמעניקה את ההלוואה לעסק בהתאם לצרכים של העסק ומחליטה על החזר ההלוואה, בהתאם ליכולות של העסק.
 • אם תפנו לחברת הלוואות, תקבלו את ההלוואה באופן מהיר יחסית מה שיאפשר לכם לפעול בשיא המהירות לטובת העסק.

 

הצוות הפיננסי שעומד מאחורי של חברת הלוואות, למד את תחום ההלוואות לעסקים והאשראי מבפנים. הצוות שלנו טיפל בקשת רחבה של לקוחות עסקיים בזמנים קריטיים. הרי זה ידוע שבכל העולם עסקים קטנים, בינוניים וגדולים לוקחים הלוואות לעסקים כל הזמן בכדי לעמוד מלכתכילה ביעדים שהם הציבו לעצמם. בלי אשראי זמין, אף עסק לא יכול לנשום אוויר ולכן יש לא מעט מקרים בהם עסקים זקוקים להלוואות.

 

למי מתאים לקחת הלוואות לעסקים?

 • לאנשים שרוצים להקים עסק חדש. לעסקים חדש אין עדיין הכנסות שיכולות למנף את עצמו וכאשר ההוצאות הראשוניות הן גבוהות ממה שאתם יכולים להכיל, הלוואה לעסק יכולה לעזור.
 • לבעלי עסקים שרוצים להרחיב את העסק שלהם בין אם על ידי כניסה לשוק נוסף, הכנסה או פיתוח ל מוצר, שיווק ועוד.
 • לעסק שנמצא בחוב וחייב עזרה חיצונית כדי להתרומם בחזרה.

 

הימנעו מלקחת הלוואה לעסק שלכם בתנאים לא משתלמים מגופים המציעים הלוואות לעסקים בריביות גבוהות ובתשלומים שלא תוכלו לעמוד בהם.

The post הלוואות לעסקים appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
השכרת מאוררים – בחום הלוהט!! https://www.thefind.co.il/%d7%94%d7%a9%d7%9b%d7%a8%d7%aa-%d7%9e%d7%90%d7%95%d7%a8%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%97%d7%95%d7%9d-%d7%94%d7%9c%d7%95%d7%94%d7%98/ Sun, 17 May 2020 11:18:28 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=2890 הקיץ הארץ ישראלי מתחמם כל שנה קצת. אם עד לפני 20 שנה אפשר היה לחיות ללא קירור כלשהו, בתקופה הזו חיים ללא מיזוג בלתי אפשריים. הקרחונים בקטבים לאט לאט נמסים, שכבת ההגנה של כדור הארץ נהיית דקה יותר, והשמש כמו השמש נותנת את כל מה שיש לה לתת בכל הכוח. זה אומר חום גדול וגם […]

The post השכרת מאוררים – בחום הלוהט!! appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

הקיץ הארץ ישראלי מתחמם כל שנה קצת. אם עד לפני 20 שנה אפשר היה לחיות ללא קירור כלשהו, בתקופה הזו חיים ללא מיזוג בלתי אפשריים. הקרחונים בקטבים לאט לאט נמסים, שכבת ההגנה של כדור הארץ נהיית דקה יותר, והשמש כמו השמש נותנת את כל מה שיש לה לתת בכל הכוח. זה אומר חום גדול וגם אור גדול.

גם כאשר השמש שוקעת ויורד הערב, האדמה שהתחממה במהלך היום מתקררת על ידי זה שהיא פולטת את החום לאוויר, ויוצא שגם בלילות מרגישים את כוחה של השמש.

בלעדי השמש אין חיים על פני כדור הארץ, ואם השמש יש חיים שדורשים קצת קירור ומיזוג.

איך שטיפת הגשם האחרונה נספגת באדמה, מתחילים האנשים לקרר את הבית, המשרד, האוטובוס וכל מקום ציבורי אחר.

פתיחת הענה החמה מבשרת את שלל האירועים שעומדים להתרחש בכלמקום, כפטריות לאחר הגשם. דמיינו יער מלא עד מכוסה בפטריות לבנות וצבעוניות, קטנות וגדולות, ודמיינו שכל פטריה היא אירוע.

בדרך כלל בקיץ בוחרים רוב האנשים לחגוג במקום פתוח, בחוץ, על שפת הים, על שפת הנחל, בגינה או בגן אירועים.

משום שרוב הערבים והלילות בין יוני לאוקטובר חמים ועתירי לחות, יש למצוא פתרונות קירור, כי הרי לא תרצו אורחים נוטפי זעה ומתלוננים, לא תרצו אורחים שילכו הרבה לפני תום האירוע כי הלחות אינה נסבלת.

ההבדל בין אירוע מוצלח לאירוע דביק שהרצון המשותף לכל האורחים הוא לברוח למזגן, טיב הקירור. באם יש צינון שנותן מענה לחום הדביק.

השכרת מאווררים – הפיתרון לאירוע שלכם.

גם אתם רוצים לחוות את האירוע שלכם צונן נעים ונוח, גם אתם רוצים לתת לאורחים שלכם את ההרגשה שחשבתם עליהם כאשר תכננתם את האירוע.

המוח האנושי הוא אין סופי, יכולת ההמצאה שלו היא בלתי נדלית, וכאשר אין מיזוג שבא ממזגן, יש מאורר. יש מאורר ריצפה שמקרר כמו מזגן,יש מאורר מסתובב על עמוד, יש פתרונות קירור לכל אירוע ולכל מקום.

כאשר אתם מתכננים אירוע באביב בואכה קיץ ובקיץ, בנוסף לאירגון האוכל, העיצוב והאוירה, תכננו את פתרון הקירור שלכם.

גם בתחום הזה ישנן הרבה אפשרויות. ניתן להשכיר מאווררים תעשייתים, גדולים או קטנים ולכם נותר אך ורק לבחור.

ישנם מאווררים גדולים מאד העומדים על הריצפה ומקררים היטב את כל הסביבה הקרובה. ישנם מאווררים יותר קטנים המתאימים לקירור מקומי, וישנם מאווררים בגודל רגיל המסתובבים על עמוד. אתם תבחרו מה מתאים לאירוע שלכם, רצוי מאד שתערבו איש מקצוע שידע להגיד לכם היכן להניח את המאווררים ואיזה טווח הם מצננים.

בחרו חברה שמשכירה מאווררים ופתרונות קירור, קחו בחשבון את השירות, את האדיבות, את הזמינות של בעלי המקצוע, ערכו שיחה ראשונית שבה תתרשמו מאופי החברה.


גולשים נוספים התעניינו גם על חברת קייטרינג


חברה מקצועית ואמינה תספק לכם פתרונות צינון הולמים.

בנוסף ערכו סקר מחירים, אין כל צורך לשכור את שירותיה של חברה שגובה סכום שעולה על מה שהקצבתם.

משום  הסוגים הרבים של המאווררים להשכרה, חשוב להתייעץ עם האחראי על ההשכרה, לדעת איזה מאורר מתאים לאיזה מקום, יכול להיות שתצטרכו מספר מאווררים מסוגים שונים.

השכרת מאווררים בליווי מקצועי מהתחלה ועד הסוף, בקשו שאדם מטעם חברת ההשכרה יהיה נוכח באירוע על מנת לוודא שהכל עובד כמו שצריך.

יכולות להווצר תקלות, משהו עלול להפסיק לעבוד מסיבה כל שהי, ורצוי מאד שיהיה איש מקצוע שיתן מענה לכל תקלה. כך האירוע זורם ללא כל הפרעה.

אז קבענו? אירוע תחת כיפת השמיים עם השכרת מאווררים שעושים את האירוע לנעים, חברה מקצועית עם שירות טוב ואמין, תקציב מתאים ואיש מטעם החברה שילווה את האירוע ויתן מענה לתקלות.

The post השכרת מאוררים – בחום הלוהט!! appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
גוזם עצים – למה צריך? https://www.thefind.co.il/%d7%92%d7%95%d7%96%d7%9d-%d7%a2%d7%a6%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%9e%d7%94-%d7%a6%d7%a8%d7%99%d7%9a/ Sun, 12 Apr 2020 08:00:39 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=2879 כשרוצים לגזום עץ או מספר עצים יש צורך בחברת גיזום מקצועית כזו שמעבר לתעודה המקצועית המאפשרת לה לעסוק בתחום, לכלים המקצועיים וכדומה- עובד בה או אפילו מנהל אותה גוזם עצים מקצועי. מה גוזם מקצועי עושה ולמה צריך אותו? גוזם מקצועי מבצע מספר פעולות הקשורות בעצים אשר לכולן יש לו את הידע המקצועי, המיומנות הניסיון וכן […]

The post גוזם עצים – למה צריך? appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

כשרוצים לגזום עץ או מספר עצים יש צורך בחברת גיזום מקצועית כזו שמעבר לתעודה המקצועית המאפשרת לה לעסוק בתחום, לכלים המקצועיים וכדומה- עובד בה או אפילו מנהל אותה גוזם עצים מקצועי.

מה גוזם מקצועי עושה ולמה צריך אותו?

גוזם מקצועי מבצע מספר פעולות הקשורות בעצים אשר לכולן יש לו את הידע המקצועי, המיומנות הניסיון וכן גם את האישורים הנדרשים בחוק ואת התעודות לצורך ביצוע המשימות.

גיזום עצים– גוזם עצים מוסמך לגזום עצים בגבהים שונים כולל עצי דקל ותמר אשר לצורך הגיזום שלהם או הכריתה שלהם צריך מנוף מיוחד שכן מדובר בעצים גבוהים במיוחד וכבדים במיוחד.

כריתת עצים– גוזם עצים מקצועי יודע אילו אישורים נדרשים לצורך גיזום עצים ומשיג אותם בהתאם בכדי לבצע את הכריתה בצורה הטובה ביותר.

העתקת עצים- גם לצורך העתקת עצים יש צורך באישור על פי חוק וגוזם עצים ידע איזה אישור צריך וכיצד להעתיק את העץ ממקום למקום בצורה מיטבית. רוב העתקות העצים נעשית ממשתלות או מקומות ציבוריים מורשים לגינות פרטיות וברוב העצים יש צורך לעשות זאת בצורה מקצועית על מנת לייצר נוף בחצר אך לא לפגוע במרחב ולא לחסום כניסות ולהגיע לקווי חשמל לדוגמא.

עיצוב עצים- רבים אוהבים לעצב את העצים שלהם בעיקר עצי בונסאי בצורות אמנותיות וכן שיחים וכצים צפופים בשכונות מגורים וגם במרחבים ציבוריים. הגיזום הוא לא רק אמנותי הוא גם צריך להיות מדויק ולהעשות במיומנות רבה.

אל תוותרו על שירותיו של גוזם מקצועי:

פינוי גזם- גוזם עצים מקצועי מגיע עם כל הדרישות לתפקיד והוא לא רק גוזם את ענפי העץ מייצר ערימה של גזם והולך. במקרים בהם מתואם מראש גיזום עצים יש לתאם בהתאם פינוי של הגזם ולבדוק בעיריה או במועצה המקומית היכן מותר להניח את הגזם ובאילו ימים על מנת לא להפריע ולא לייצר מטרד.

עצים שלא גוזמים אותם עלולים להיות מטרד במקומות שונים- הפירות והעלים שנושרים על המדרכות ועל רכבים ויוצרים לכלוך, עכברים ועטלפים וציפורים שונות שנמשכות אל העצים ומפריעות לבעלי הבית ולכן יש צורך בגיזום קבוע בתיאום מראש ולא לחכות לרגע האחרון.  מעבר למפגע הסביבתי והתברואתי הם חוסמים את הנוף, מרחבים וכניסות ואף יכולים להוות סכנה של ממש כאשר הם מגיעים לקווי חשמל ובעונת החורף בזמן סופות ורוחות חזקות- שעלולות ליפול על עצים ואנשים ובניינים ולגרום נזק רב. לכן אל תוותרו על שירותיו של גוזם מקצועי.


אולי יעניין אותך גיזום עצי דקל

The post גוזם עצים – למה צריך? appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
מגשי מסיבה – בשביל לחגוג את החיים! https://www.thefind.co.il/%d7%9e%d7%92%d7%a9%d7%99-%d7%9e%d7%a1%d7%99%d7%91%d7%94-%d7%91%d7%a9%d7%91%d7%99%d7%9c-%d7%9c%d7%97%d7%92%d7%95%d7%92-%d7%90%d7%aa-%d7%94%d7%97%d7%99%d7%99%d7%9d/ Thu, 09 Apr 2020 09:17:33 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=2875 כמה שירים נכתבו עם המילה מסיבה ולא סתם! מסיבה זה אחד האירועים הכי כייפים ובאמת שלא צריך סיבה אלא רק מצב רוח ורצון לעשות מסיבה! ואם יש סיבה אז עוד יותר טוב! אבל מה שמעניין אותנו זו לא הסיבה למסיבה או המסיבה עצמה אלא מגשי מסיבה למסיבה! קבלו המלצות על קייטרינג לחתונה מגשי מסיבה- כי […]

The post מגשי מסיבה – בשביל לחגוג את החיים! appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

כמה שירים נכתבו עם המילה מסיבה ולא סתם! מסיבה זה אחד האירועים הכי כייפים ובאמת שלא צריך סיבה אלא רק מצב רוח ורצון לעשות מסיבה! ואם יש סיבה אז עוד יותר טוב! אבל מה שמעניין אותנו זו לא הסיבה למסיבה או המסיבה עצמה אלא מגשי מסיבה למסיבה!


קבלו המלצות על קייטרינג לחתונה


מגשי מסיבה- כי צריך לחגוג כמו שצריך:

אם כבר מסיבה, (עם או בלי סיבה) אז שיהיה אוכל טוב. ואם אוכל טוב אז שיהיה מושקע. ואם שיהיה מושקע אז שיגיע במגשים גדולים מעוצבים ומעוררי תיאבון- מגשי מסיבה שיגרמו לכם להזיל ריר כשהם יגיעו, לאכול בתיאבון, וללקק אחר כך את האצבעות ולרצות עוד.

כשאתם מארחים מסיבה גדולה או קטנה הדבר האחרון שבא לכם להתעסק בו הוא להכין את האוכל. זה הרבה יותר מלבשל ולאפות- צריך לרכוש חומרי גלם טובים, להכין את הכל לפני, לבדוק מה כולם אוכלים או לא אוכלים, לוודא כמויות, לבשל לאפות, להגיש לערוך… ואחר כך גם לנקות! לא חבל? היום יודעים שבאירוח, בעיקר של מסיבות פשוט מזמינים מגשי מסיבה.


גולשים נוספים התעניינו גם סדנאות סושי


מגשי מסיבה עם סושי:

מגשי מסיבה עם סושי אלו אחד מסוגי המגשים הכי פופולאריים שתיתקלו בהם. אנשים מזמינים כמויות גדולות של מגשים, קטנים וגדולים בהתאם לסוג המסיבה- ממסיבה פרטית וקטנה בבית, דרך הרמת כוסית בינונית במשרד ועד אירוע גדול עם הרבה אורחים. מזל שמגשי מסיבה מתאימים לכל אלה.

סושי כפי שאתם יודעים זה אחד המאכלים היותר פופולאריים ויותר אהובים על כולם בלי יוצא מן הכלל (מכירים מוזרים כאלה שלא אוהבים סושי??) ולכן מגשי מסיבה עם סושי אלו מגשי המסיבה הפופולאריים ביותר. וזה באמת לא משנה אם אתם מארחים מסיבה קטנה או גדולה, מביה בצהריים אחר הצהריים או בערב- סושי מתאים להכל ולכן מגשי מסיבה עם סושי יתאימו גם הם להכל.

התאימו את המגשים:

מגשי מסיבה מגיעים בגדלים שונים ובמגוון רחב של טעמים ומאכלים ולכן חשוב לדייק בהזמנה. כמו כן חשוב שתקבלו המלצה ממי להזמין כי כפי שהמשפט המוכר אומר "העין אוכלת קודם" אז חשוב שיהיו מגשים גדולים ומעוצבים בצורה אסתטית ויפה שמושכת את העין ושכולם ירצו לאכול מהם עוד לפני שיורידו מהם את הניילון… ואם תבחרו נכון הטעם והאיכות לא יפלו מהיופי והאסתטיקה ולכן המגשים יגמרו מהר אז ההמלצה הכי טובה שלנו היא להזמין כמה שיותר מגשי מסיבה כי גם אחרי שמסיבה תיגמר- אוכל ישאר! (לא בהתחייבות כן?)


The post מגשי מסיבה – בשביל לחגוג את החיים! appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>