כתבות מעניינות – רק תמצאו! https://www.thefind.co.il Sun, 10 Jan 2021 13:40:34 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.4.4 גנרטורים להשכרה – חשמל בכל פינה https://www.thefind.co.il/%d7%92%d7%a0%d7%a8%d7%98%d7%95%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%94%d7%a9%d7%9b%d7%a8%d7%94/ Sun, 10 Jan 2021 13:32:06 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=3075 בארגון כנס או אירוע חושבים על המון דברים. היכן אנשים יישבו, מה הם יאכלו וכמובן על הכנת המצגת או הסרטון שילוו את הערב. הדברים שלא חושבים עליהם הם איך לחבר את התנורים לחימום האוכל, כיצד ניתן יהיה להקרין (עוד על מקרן להשכרה) ואיזו תאורה תהיה – פשוט בגלל שברור לכולם שחשמל נמצא בכל מקום ואין […]

The post גנרטורים להשכרה – חשמל בכל פינה appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

בארגון כנס או אירוע חושבים על המון דברים. היכן אנשים יישבו, מה הם יאכלו וכמובן על הכנת המצגת או הסרטון שילוו את הערב. הדברים שלא חושבים עליהם הם איך לחבר את התנורים לחימום האוכל, כיצד ניתן יהיה להקרין (עוד על מקרן להשכרה) ואיזו תאורה תהיה – פשוט בגלל שברור לכולם שחשמל נמצא בכל מקום ואין צורך לתת עליו את הדעת. זה אמנם נכון כאשר מחליטים לעשות אירוע בתוך מבנה, אך מה אם צריך דווקא לצאת החוצה ולנהל הכול בחוץ? זוהי מציאות לא מוכרת בה יש להתחשב בזמינות החשמל ולחלק את ההספק בהתאם בין הצרכים השונים. הצורה הקלה ביותר היא לעשות זאת על ידי גנרטורים להשכרה שיכולים לספק את הצורך ולתת מענה לכל השאלות.

גנרטורים להשכרה – מה מחפשים?

רעש מופחת

אחד הדברים הידועים ביותר על גנרטורים הוא הרעש שהם מפיקים במהלך הזמן בו הם פועלים. הרעש הזה עלול להיות מטריד ולהפריע, במיוחד אם מנסים לנהל תוך כדי כנס, אירוע חברתי או הרצאה. לאחר שהתגלתה הבעיה הזו התפתח שוק הגנרטורים וכיום מייצרים גנרטורים מופחתי רעש שבהם ניתן להשתמש גם בקרבה יחסית אל מקום האירוע ובלי לשמוע אותם כלל. מומלץ לברר על סוג כזה של גנרטורים בעת ארגון האירוע ובירור הפרטים.

הספק

כל גנרטור יכול לתת מענה להספק שונה של וואט. ישנם קטנים שיכולים לתת מענה לתאורה בלבד, ואילו אחרים יכולים להחזיק אירוע שלם כולל תנורים וציוד הגברה. כאשר מחפשים אחר הגנרטור הנכון לשכור, חשוב לקחת בחשבון את ההספק כדי לתת מענה לכל הציוד החשמלי שנדרש במהלך הערב. ניתן לעשות זאת תוך כדי התייעצות עם איש מקצוע המגיע מהתחום ויכול לחשב איזה מן הגנרטורים מתאים.

ניידות

פעמים רבות יש צורך להעביר את הגנרטור ממקום למקום. שינוי של מקום כאשר הגנרטור כבד במיוחד עלול להיות מסובך ולכן כדאי לברר גם על משקל הגנרטור לפני שמחליטים על הסוג ששוכרים. ניידות קלה יכולה להקל על התפעול של האירוע או הכנס ולגרום לשינויים לעבור בצורה קלה וחלקה יותר.   

The post גנרטורים להשכרה – חשמל בכל פינה appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
הגוון העצוב של ההומור https://www.thefind.co.il/%d7%94%d7%92%d7%95%d7%95%d7%9f-%d7%94%d7%a2%d7%a6%d7%95%d7%91-%d7%a9%d7%9c-%d7%94%d7%94%d7%95%d7%9e%d7%95%d7%a8/ Sun, 13 Dec 2020 11:37:00 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=3067 הומור שחור כשמו כן הוא – הומור העוסק בנושאים ואירועים רציניים כגון מוות, רצח, שיגעון, התמכרות, חולי, מלחמה ואפילו נושאים שיש עליהם טאבו לכאורה – השואה. הומור שחור הוא הומור מריר שיש בו אירוניה וציניות, בדיחות על מצבים שקשים לעיכול – אם בכלל, ולעיתים במקום לעורר צחוק ואווירה טובה, מעוררים את ההפך, מנציחים את המרירות […]

The post הגוון העצוב של ההומור appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

הומור שחור כשמו כן הוא – הומור העוסק בנושאים ואירועים רציניים כגון מוות, רצח, שיגעון, התמכרות, חולי, מלחמה ואפילו נושאים שיש עליהם טאבו לכאורה – השואה.

הומור שחור הוא הומור מריר שיש בו אירוניה וציניות, בדיחות על מצבים שקשים לעיכול – אם בכלל, ולעיתים במקום לעורר צחוק ואווירה טובה, מעוררים את ההפך, מנציחים את המרירות והקושי.

מה גורם לאדם לצחוק על מצב לא אפשרי?

הדרך לראות את המצב באופן שונה? התחושה שזהו מצב סופי סופני ואם כבר לצחוק עליו לא יזיק?

במקרה הזה כל התשובות נכונות, ויחד עם זאת ישנה קבוצה גדולה מאד שבדיחות מן הסוג הזה מעצבנות אותה, או משקפות משהו שההתמודדות איתו היא כמו לחצות את ים סוף – בלתי אפשרית.

אנשים שחלילה עברו את השואה לא יהיו מסוגלים לשמוע בדיחות מסוג ההומור השחור, אנשים שעברו תאונות או אבדו איברים מגופם או שחולים במחלות סופניות – כל אלו לא קהל להומור השחור.

אז מי אתם אלו שאוהבים בדיחות מהסוג הזה? מי אתם אלו שממציאים בדיחות כאלו?

הומור שחור קיים גם בקולנוע ובתיאטרון, לדוגמא המחזאי המנוח חנוך לוין, שנחל הצלחה רבה ואסף קהל מעריצים גדול – בין השאר משום השפה הגבוהה הדיאלוגים השנונים והמשחק המשובח, אך התוכן והמסר משתייכים לז'אנר ההומור השחור.

על מנת לכתוב מחזה או להמציא בדיחה על נושא כמו מוות, חולי וכדומה, צריכה להיות אישיות שבבסיסה יש אירוניה ציניות ומשהו שלא מאמין בחיים ובכוחם. בהומור מהסוג הזה יש הרבה פאסימיות והשלמה עם הגורל.

ילד אחד שואל את אימו: אמא, מה זה הדג הזה שיש לי במוח?

זה לא דג, זה סרטן – ענתה האם…

האם יש אנשים שבדיחה כזו מצחיקה אותם? התשובה היא כן, אחרת הייתה נעלמת כפי שצצה.

 

אמא משכיבה לישון את ילדה העיוור ואומרת לו: תבקש משאלה וכשתתעורר בבוקר המשאלה תתגשם.

כאשר הילד מתעורר בבוקר, הוא מספר לאימו כי ביקש לראות ומשאלתו לא הוגשמה.

אחד באפריל, אחד באפריל – אמרה האם….

זו בדיחה השמה לצחוק משאלות בקשות ואמון בין הורים לילדים.

בדיחות מסוג ההומור השחור או מצחיקות או מרגיזות. מה מרגיז? מה מצחיק בנושא כזה קשה, ואת מי שמים לצחוק.

יחד עם זאת כפי הנראה שישנם אנשים אשר בדיחות כאלו עושות עבורם עבודה מתחת לפני השטח ומקלילות את המצב הקשה.

הומור שחור זה עניין של נקודת מבט. אם האדם אופטימי ומאמין שהכל מסתדר לטובתו, יהיה לו קשה להנות מהומור מן הסוג הזה, ואף יגרום לו לחוסר נוחות. אדם פאסימי יהנה מסוג זה של בדיחות.

בדיחות על השואה:

באיזו תכנית טלוויזיה צפו הילדים שעברו את השואה?

רכבת ההפתעות…..

האם זה מצחיק? לא את כולם.

The post הגוון העצוב של ההומור appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
גיזום וכריתת עצים https://www.thefind.co.il/%d7%92%d7%99%d7%96%d7%95%d7%9d-%d7%95%d7%9b%d7%a8%d7%99%d7%aa%d7%aa-%d7%a2%d7%a6%d7%99%d7%9d/ Sun, 13 Dec 2020 11:16:46 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=3061 עצים נמצאים בכל מקום, בטבע ובאזורי מגורים. ישנם מינים רבים וזנים רבים של עצי נוי, עצי פרי, עצי חורש, עצי יער ועוד. בנוסף לעצים הגדלים פרא ובגינות, הרשויות המקומיות נוהגות לעטר ולקשט את הרחובות בעצי נוי מסוגים שונים. עצי נוי זקוקים לטיפוח וגיזום מתמיד, על מנת לטפח וליפות אותם ועל מנת שיתחדשו ויצמחו באופן  ידידותי, […]

The post גיזום וכריתת עצים appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

עצים נמצאים בכל מקום, בטבע ובאזורי מגורים. ישנם מינים רבים וזנים רבים של עצי נוי, עצי פרי, עצי חורש, עצי יער ועוד. בנוסף לעצים הגדלים פרא ובגינות, הרשויות המקומיות נוהגות לעטר ולקשט את הרחובות בעצי נוי מסוגים שונים.

עצי נוי זקוקים לטיפוח וגיזום מתמיד, על מנת לטפח וליפות אותם ועל מנת שיתחדשו ויצמחו באופן  ידידותי, ועל מנת שאכן יהיו עצי נוי ולא עצי פרא.

על הגיזום להתבצע בצורה מקצועית בטיחותית ונכונה, על מנת להשיג את המטרה שלשמה נגזם העץ. ציוד הולם ואנשי מקצוע.

אופן הגיזום משפיע על צמיחתו העתידית של העץ ובריאותו במשך שנים לאחר מכן.

ישנם שיטות גיזום שונות לעצים שונים. האופן בו גוזמים איזדרכת אינו האופן בו גוזמים דקל. על כן יש להקפיד שהגוזם מקצועי ובעל תעודת גוזם ממשרד החקלאות.

גיזום עץ אם כן מצריך ידע וציוד הולם. כך שאי אפשר לשכור את שרותיו של גנן רגיל שאין לו הכשרה בנושא, לגזום.

כריתת עצים לעומת זאת, זהו נושא סבוך יותר. ראשית החברה שמתמחה בכריתת עצים צריכה רישיון של משרד החקלאות, וכל כריתת עץ צריכה אף היא אישור.

ישנם חוקים בנושא כריתת עצים, שאחד מהם אוסר לכרות כל עץ, אפילו אם הוא גדל בחצר פרטית.

לכל כריתת עץ יש לבקש אישור מאיש הנושא בתפקיד "פקיד היערות", גם אם העץ שתול בגינה פרטית.

עצים שמקבלים אישור לגזום אותם הם בגובה של יותר מ 2 מטר ועל קוטר הגזע להיות 10 ס"מ.

מתי בעצם אפשר לכרות עץ?

כאשר העץ מפריע מסיבה כל שהי לסביבה.

כאשר העץ חלילה עומד ליפול.

כאשר העץ מלכלך באופן בוטה את הסביבה.

כאשר העץ שולח שורשים מתחת לבית ומרים את המבנה.

כאשר העץ שולח שורשים וסותם את הביוב.

בבואכם לשכור חברה  המורשית לכרות עצים, וודאו כי יש את האישורים המתאימים מול משרד החקלאות, וודאו כי ניתן לכרות את העץ, שהוא לא עץ מוגן

כמו כן יש לוודא סידורי בטיחות, ולוודא שאין איש מסתובב בסביבה הקרובה, שיש ציוד הולם, ולהקפיד על פינוי השטח.

כנראה שאכן כסף לא גודל על העצים – לפחות לא על אלו המועמדים לכריתה.

הטבע הוא חלק אינטגרלי וחשוב מחיי האדם. הצמחים והעצים מייצרים חמצן וחשובים גם לסביבה שאינה סביבה של בני האדם. לציפורים, למכרסמים, לזוחלים ולחיות אחרות שהם חלק מהעולם.

הגיזום משמש לטיפוח העץ, לעורר צמיחה ולייפות – עץ בסטייל. גיזום עצים חשוב ורצוי.

לעומת זאת כריתת עץ כפי שתואר למעלה היא אקט שונה לחלוטין ודורש אישורים מהרשויות, ציוד הולם וסידורי בטיחות.

מעל כל אלו צריכה להיות סיבה טובה לכרות עץ.

The post גיזום וכריתת עצים appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
הכי כיף להיכנס לדירה חדשה! https://www.thefind.co.il/%d7%94%d7%9b%d7%99-%d7%9b%d7%99%d7%a3-%d7%9c%d7%94%d7%99%d7%9b%d7%a0%d7%a1-%d7%9c%d7%93%d7%99%d7%a8%d7%94-%d7%97%d7%93%d7%a9%d7%94/ Thu, 05 Nov 2020 14:02:27 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=3008 רכשתם דירה מהקבלן? קניתם דירה חדשה? ההתרגשות בשיאה. אתם בטח כבר מחכים בכיליון עיניים להיכנס ולהתחיל לסדר בה את כל הרהיטים והפריטים שלכם. אתם כבר ממש מדמיינים את הקפה הראשון במטבח הנקי שלכם ואיך יעבור הלילה הראשון במיטה שלכם שבטח גם היא חדשה. בהחלט מרגש!  אבל לפני הכל- חשוב שהדירה תהיה נקיה. נכון, אתם יכולים […]

The post הכי כיף להיכנס לדירה חדשה! appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

רכשתם דירה מהקבלן? קניתם דירה חדשה? ההתרגשות בשיאה. אתם בטח כבר מחכים בכיליון עיניים להיכנס ולהתחיל לסדר בה את כל הרהיטים והפריטים שלכם. אתם כבר ממש מדמיינים את הקפה הראשון במטבח הנקי שלכם ואיך יעבור הלילה הראשון במיטה שלכם שבטח גם היא חדשה. בהחלט מרגש!

 אבל לפני הכל- חשוב שהדירה תהיה נקיה. נכון, אתם יכולים לנקות בעצמכם אבל תאמינו לנו שתהיה לכם כל כך הרבה עבודה כשתיכנסו לדירה ועד שהכל יעמוד על מקומו- אז למה לא להעזר בשירותי ניקיון דירות?

ניקיון דירה טרם כניסה:

חברה במציעה שירותי ניקיון דירות תדאג לנקות בצורה יסודית את הידרה שלכם במקומות שאתם לא תגיעו אליהם או אפילו לא ידעתם שצריך. כך תוכלו לקבל דירה מצוחצחת ומבריקה ולהיכנס אליה עם אנרגיות טובות.

לאחר שעבדו אנשי מקצוע רבים במשל ימים או שבועות בדירה בין אם בבנייתה או בשיפוץ היא מלאה באבק, ולכלוך שיכול לגרום להרגשה מאוד לא נעימה רגשית ופיסית ואף להוביל להתפתחות מחלות וזיהומים. חשוב לוודא שהדירה נקייה ומצוחצחת ומותאמת למחייה.לא רק חיסכון בזמן:

נכון, חברת ניקיון דירות בעיקר יחסוך לכם את הזמן וההשקעה בניקיון הדירה אבל לא רק. (קראו עוד על חברת ניקיון בתים תל אביב)

חברה מקצועית יודעת להשתמש בחומרים עמידים, חסכוניים ומתאימים לניקיון דירת מגורים בצורה הטובה ביותר. ניקיון קירות, רצפות, חלונות, מרזבים גגות וכל המערכות השונות אשר אולי נכנסו אליהם אבק, נסורת ולכלוך שיקשה עליהן לפעול כמו שצריך ללא ניקוי מקצועי – ניקיון בתים לאחר שיפוץ

לפני הכניסה לדירה חשוב לנקות אותה בצורה יסודית ומקצועית ולכן זה הרבה יותר מרק כמה שעות עבודה- וממש לא כדאי לחסוך פה…

אם תחליטו לנקות לבד רק הרשימה של חומרי הניקיון שתצטרכו לקנות תגזול לכם זמן רב מאוד- מטליות, ספוגים מיוחדים, מגבים ועוד…לא חבל על ההשקעה הכספית, הזמן והעבודה הקשה כשחזרת ניקיון יכולה לעשות את זה עבורכם בפחות מאמץ ופחות זמן ובצורה יעילה הרבה יותר?

איך זה עובד?

לפני שאתם נכנסים לדירה אתם מזמינים את חברת הניקיון והם מביאים איתם את חומרי הניקיון ואת המכשור הרלוונטי ומתחילים את הניקיון מהמובן מאליו של רצפה וקירות ומגיעים עד לתקרה, לביוב, לנקודות החשמל וכל המקומות שבכלל לא חשבתם עליהם. ליטוש הרצפה, שאיבת אבק, הכנת הדירה לכניסה ומגורים- כולל בדיקת המערכות של המים החשמל והגז שלא הצטבר בהן לכלוך שיפריע למערכות לעבוד בהמשך.

במקום להגיע לדירה לחשוב שניקיתם ולגלות עוד ועוד אבק ולכלוך במהלך סידור הדירה- כשאי שתתנו את העבודה למקצוענים שידאגו להעביר לכם דירה נקייה מנצנצת ומבריקה שממש תרצו לעבור לגור בה!

The post הכי כיף להיכנס לדירה חדשה! appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
יתרונות וחסרונות בבניית אתרים בזמן הקורונה https://www.thefind.co.il/%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%90%d7%aa%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%96%d7%9e%d7%9f-%d7%94%d7%a7%d7%95%d7%a8%d7%95%d7%a0%d7%94/ Mon, 02 Nov 2020 10:47:21 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=3000 לפני מספר ימים הייתי שותף להרצאה בנושא עסקים, כיאה לימים הללו ההרצאה הועברה באמצעות הזום ולא לפני קהל במתחם פיזי. לרכישת קישורים איכותיים לאתר שלך – לחץ כאן במהלך ההרצאה, המרצה (איש עסקים ותיק) הציג בפנינו כמה גורמים המשפיעים על הצלחת עסקים: צוות העובדים, איכות המוצר, השיווק ומעל כולם – טיימינג, תזמון בעברית. הנתון הזה […]

The post יתרונות וחסרונות בבניית אתרים בזמן הקורונה appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

לפני מספר ימים הייתי שותף להרצאה בנושא עסקים, כיאה לימים הללו ההרצאה הועברה באמצעות הזום ולא לפני קהל במתחם פיזי.

במהלך ההרצאה, המרצה (איש עסקים ותיק) הציג בפנינו כמה גורמים המשפיעים על הצלחת עסקים: צוות העובדים, איכות המוצר, השיווק ומעל כולם – טיימינג, תזמון בעברית.

הנתון הזה הפתיע אותי מאוד ובאותו הערב חשבתי על הנושא הזה רבות, הנתון הזה הדיר שינה מעיני במיוחד מכיוון שמדובר בימים של משבר הקורונה.

נגיף הקורונה גרם למשבר שאין שני לו בשנים האחרונות מבחינה כלכלית, עסקים רבים קרסו ולאחרים נחתכו הרווחים באחוזים גבוהים, אנשים פרטיים לא מוציאים כספים רבים ואחוזי האבטלה הם אסטרונומים.

השאלה הנשאלת היא האם התזמון של הקורונה הוא טוב או רע? כמובן שהתשובה הראשונה שעולה זו תשובה שלילית, אך האם זה באמת נכון?

החלטתי לבחון את נושא פתיחת אתר חדש בזמן משבר הקורונה והאם בנוסף לחסרונות יש יתרונות.

המאמר מופנה גם לבעלי עסקים עצמאיים ששוקלים את הצעד הזה וגם לאנשים המתפרנסים מ-בניית אתרים כמו חברות לבניית אתרים או פרילנסרים.

חסרונות בבניית אתר במהלך הקורונה

נתחיל כמובן בחסרונות שאולי מובנים מאליהם אך עדיין כדאי לציין אותם כדי שלפני שתפתחו אתר תוכלו לדעת באילו סיכונים זה כרוך:

הוצאות לעסק בעת משבר כלכלי

בעסקים עצמאיים תמיד יש אי ודאות לגבי השוק או העסק עצמו, אך משבר כלכלי מלווה באי ודאות גדולה הרבה יותר, ולכן יש לחשוב פעמיים לפני שמגדילים את ההוצאות.

 

אתר אינטרנט הוא לא עניין זול, במיוחד אם מדובר בחנות דיגיטלית שיכולה להגיע לעד 20 אלף ש״ח.

מצב הצרכנים

אחוזי האבטלה גועשים וגדלים מיום ליום, העובדים השכירים לא יוצאים לעבוד וכך גם עצמאיים רבים ולכן אנשים מעדיפים להוציא פחות כסף.

 

גם אם תפתחו חנות דיגיטלית או תפתחו אתר שאמור להגדיל את המכירות שלכם – לא בטוח שהציבור ירצה להוציא כספים על המוצר או השירות שלכם.

יתרונות בבניית אתר במהלך הקורונה

וינסטון צ'רצ'יל אמר פעם ״פסימיסט רואה קושי בכל הזדמנות אופטימיסט רואה הזדמנות בכל קושי״ ומאז משתמשים במשפט שלו בצורה נדושה, אך מדובר בדברי חוכמה.

 

למרות החסרונות יש גם יתרונות לבניית אתר בזמן המשבר:

הציבור פנוי יותר לשיטוט ברשת

אחוזי האבטלה הגדולים והסגר משאירים המון אנשים בבית ללא מעש, רבים מהאנשים מנצלים את הזמן לפיתוח אישי באמצעות אמצעים דיגיטליים או לשיטוט ברשת לפנאי, שופינג ועוד.

 

אתר אינטרנט המספק ערך לגולש או מספק מוצר ייחודי וחוויית גלישה או קנייה טובה – יגרום לאנשים רבים הסגורים בבית לגלוש בו.

מייצג אתכם ואת המותג גם שהחנות סגורה

אם אתם ספקי שירות או בעלי חנות פיזית שלא עובדים בזמן הקורונה, המותג שלכם עדיין חי וקיים וכרגע נושם.

 

כדי לא להוציא סכומי כסף גבוהים (שלא תקבלו עליהם החזר בזמן הקרוב) על שיווק, תנו לאתר לחזק את המותג שלכם ולהכין אתכם ליום שאחרי המשבר.

היום שאחרי הקורונה

בסופו של דבר (זו התקווה) יימצא חיסון לנגיף הקורונה והעולם יחזור לקדמותו, אך האם העולם באמת יראה אותו דבר?

 

הקורונה גרמה לעולם הדיגיטל לפרוח ולאנשים רבים להיכנס אליו ולהבין את הנוחות של הקנייה באונליין, הלמידה מהבית והעבודה מהבית.

 

ולכן לקורונה יהיו השפעות ארוכות טווח שיחזקו את עולם הדיגיטל, ואתר אינטרנט יהפוך לנכס חשוב אף יותר ממה שהוא חשוב כיום.

 

הצגנו עבורכם יתרונות וחסרונות לבניית אתר אינטרנט – כעת כל מה שעליכם לעשות הוא להחליט האם הטיימינג הזה הוא בשבילכם.

 

The post יתרונות וחסרונות בבניית אתרים בזמן הקורונה appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
3 היתרונות של בניית גדר אלומיניום https://www.thefind.co.il/%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%92%d7%93%d7%a8-%d7%90%d7%9c%d7%95%d7%9e%d7%99%d7%a0%d7%99%d7%95%d7%9d/ Tue, 13 Oct 2020 09:20:22 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=2994 רוב בעלי הווילות מעדיפים להזמין גדרות מאלומיניום שיותקנו סביב המבנה כולו לאור היתרונות הרבים של חומר זה. לרכישת קישורים איכותיים לאתר שלך – לחץ כאן היתרונות של חומר האלומיניום האלומיניום היא מתכת מבריקה וייחודית, קלת משקל וחסינה בפני חמצון ולכן זהו החומר המועדף על לקוחות רבים כדי לייצר גדר שעוטפת את כל הבית. מדובר בחומר […]

The post 3 היתרונות של בניית גדר אלומיניום appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

רוב בעלי הווילות מעדיפים להזמין גדרות מאלומיניום שיותקנו סביב המבנה כולו לאור היתרונות הרבים של חומר זה.

היתרונות של חומר האלומיניום

האלומיניום היא מתכת מבריקה וייחודית, קלת משקל וחסינה בפני חמצון ולכן זהו החומר המועדף על לקוחות רבים כדי לייצר גדר שעוטפת את כל הבית.

מדובר בחומר שהוא חזק מאד ולכן גדר אלומיניום היא עמידה ותחזיק מעמד לאורך שנים רבותאף על פישברוב ימות השנה קיים חום משמעותי וקרני השמש החמות ממוקדות לאורך רוב שעות היום על הגדר. גם לגשמים ולרוחות החורפיות קיימת השפעה רבה,אך הם לא יוצרים כל פגיעה באיכותו של החומר.

נראותם של גדרות אלומיניום

קל מאד לייצר גדרות מאלומיניום ולכן האפשרויות העיצוביות הן מאד נרחבות ומאפשרות ייצור באין ספור ווריאציות.

גדר אלומיניום מקיפה את כל הבית ולכן היא ממוקמת כשער כניסה, כשער לחניה, כדלת לפח האשפה העירוני ועוד. בחלק מהמקומות החלק התחתון של הגדר מתחיל על המדרכה ומסתיים בגובה הנדרש כדי שמי שעובר על המדרכה, לא יראה מה קורה בתוך הבית או בתוך הגינה.

אופציה נוספת היא התקנת גדר מעל חומה כדי להוסיף לה גובה נוסף , דבר שימנע מגנבים ופורצים לעלות על החומה ולהיכנס לחצר. במקרים הללו ההעדפה היא להתקין מעין קוצים בגובה הרצוי כדי להקשות על משיגי הגבול.


קראו עוד על שערי אלומיניום


עיצוב הגדר ההיקפית

ברוב הבתים הפרטיים, בעלי הנכס שוכרים מעצבי פנים שקובעים את הקו העיצובי ברחבי הבית. המטרה היא שגם הגדר תהיה חלק אינטגרלי מהבית ונראותה תשתלב בקו העיצובי הכללי של המבנה.

בהתאם לכך אפשר להזמין ייצור של גדר בעיצובים מעניינים כמו לדוגמה:

  • פסים רוחביים עבים.
  • פסים רוחביים דקים.
  • פסים אנכיים.
  • פסים דמויי עץ.
  • אלמנטים ארוכים או קצרים.
  • פסים הכוללים עיטורים ביניהם.
  • פסים רוחביים עם מרווחים ביניהם, עם זכוכית חלבית המותקנת באמצע.
  • כל דגם אחר שבו מעוניין הלקוח ואפשר לייצר אותו במפעל.

אפשר לצבוע את הגדר בצבעים שונים בהתאם לרצונם של הלקוחות.

גדרות הפרדה בדרכים

לאור עמידתו האיתנה של האלומיניום, אפשר לייצר ממנו גדרות הפרדה אקוסטיים בצידי הדרכים כדי למנוע רעש. המטרה היא להגן על בתי התושבים כדי שלא יהיה להם רעש משמעותי מהרכבים ומהאופנועים שנעים בכביש.

לכן מייצרים גדר ומתקינים אותה לאורכו של כל הכביש, בהתאם למסלולו. המסגרת המרובעת של כל יחידה אקוסטית בנויה מאלומיניום והחלק הפנימי מחומר פלסטי קשיח כדוגמה פרספקס שקוף. בדרך זו משיגים את המטרה של מניעת רעשים ועם זאת מעניקים יופי לכל סביבת המגורים.

התקנת גדר אלומיניום חדשה

בבתים ישנים רבים מותקנת גדר עץ או ברזל ישנה ובעלי הנכס מקבלים החלטה שהגיע הזמן להחליף אותה. לאור שביעות הרצון של שכניהם מהגדר הקיימת, גם הם מזמינים גדר אלומיניום בעיצוב הנוח והמתאים להם, כדי להעניק למרחב הבית והחצר נראות חדשה, טרנדית קלילה ומעוצבת.

The post 3 היתרונות של בניית גדר אלומיניום appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
שירותי ניקיון למשרדים– כמה זה עולה לנו? https://www.thefind.co.il/%d7%a9%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa%d7%99-%d7%a0%d7%99%d7%a7%d7%99%d7%95%d7%9f-%d7%9c%d7%9e%d7%a9%d7%a8%d7%93%d7%99%d7%9d/ Mon, 05 Oct 2020 11:39:17 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=2988 חברות הניקיון השונות והרבות שיש נבדלות אחת מהשנייה בכמה פרמטרים. טיב השירות, איכות חומרי הניקיון, זמינות, צוות המנקים וגם המחיר. לפעמים מוטב לשלם עוד 10 שקלים בשביל שירות טוב, אבל לא תמיד. שירותי ניקיון למשרדים ה כבר חלק הכרחי ובלתי נפרד מהתנהלותו של כל עסק, והם מחושבים ונלקחים בחשבון בהוצאות השוטפות של העסק. מאחר וכך, […]

The post שירותי ניקיון למשרדים– כמה זה עולה לנו? appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

חברות הניקיון השונות והרבות שיש נבדלות אחת מהשנייה בכמה פרמטרים. טיב השירות, איכות חומרי הניקיון, זמינות, צוות המנקים וגם המחיר. לפעמים מוטב לשלם עוד 10 שקלים בשביל שירות טוב, אבל לא תמיד.

שירותי ניקיון למשרדים ה כבר חלק הכרחי ובלתי נפרד מהתנהלותו של כל עסק, והם מחושבים ונלקחים בחשבון בהוצאות השוטפות של העסק. מאחר וכך, חשוב שכל מי שמתכנן להיעזר בשירותי הניקיון, ידע ויבין כמה עולים שירותי הניקיון, מה נכלל בהם, ואפילו איך הם דווקא תורמים לחסכון בעסק.

איך מחושב מחיר שירותי הניקיון למשרדים?

צריך להבין שעלות השירות איננה אחידה והיא פרמטר משתנה בהתאם לגורמים נוספים וביניהם טיב השירות עצמו. (עוד על חברות ניקיון בתל אביב)

בנוסף לוקחים כמובן בחשבון את גודלו של המשרד, מאחר וזה מגדיר כמה זמן נדרש לניקיון ואיזה כוח אדם צריך לכך.

פרמטר נוסף המשפיע על המחיר הוא טיבה של העבודה השוטפת הנדרשת. אם זה רק לטאטא ולהשקות עציצים ופעם בשבוע לשאוב שטיחים ולשטוף רצפות זה מחיר אחד ואם נדרשת שטיפה יומיומית וטיפול יסודי של סוף יום במטבחון המשרד, המחיר יהיה אחר.

תדירות מתן השירות הוא גם פרמטר שנלקח בחשבון. יש משרדים שרוצים ניקיון יומיומי ויש שמסתפקים בפעם בשבוע שבועיים. תדירות העבודה ללא ספק משפיעה על המחיר. לעיתים בהשוואה לפי יום, עסקים שלוקחים לכמה פעמים בשבוע ישלמו פר יום פחות ממי שלוקח לפעם בשבוע.מה כוללים שירותי הניקיון?

מלבד בדיקת טיב השירות שנותנת חברת הניקיון יש לבדוק ולסכם בכתב מה יכלול שירות הניקיון, כי שום דבר לא מובן מאליו.

ציוד נדרש וחומרי ניקיון – מרביתן של חברות הניקיון מספקות את כל הציוד וחומרי הניקיון ואף מוסיפות נייר טואלט לשירותים, סבון נוזלי וספריי ריח. חשוב שתבדקו מה בדיוק מסופק והאם הריח מוצא חן בעיניכם. יכול להיות שתבקשו לשנות את חומרי הניקיון בהתאם לריח וזה לגיטימי, רק קחו בחשבון שיתכן שתהיה לזה עלות נוספת.

תוספות ושירותים מיוחדים – אם מלבד הניקיון השוטף של המשרד, אתם רוצים ניקיון חלונות, פוליש ווקס פעם בתקופה, שטיפת כלים יומיומית וניקיון ארונות מטבח פעם בתקופה ועוד, יש לזה בדרך כלל עלות נוספת. כל משימה שהיא מעבר לבסיס של טאטוא ושטיפה זה בקשה מיוחדת ולרוב חברת הניקיון תגבה תשלום נוסף. לרוב זה משתלם, אבל חשוב שתכירו בזאת.

הצעת מחיר – מצאתם את החברה שעונה על הצרכים שלכם? זה הזמן לבקש הצעת מחיר מפורטת שיופיעו בה כל הסיכומים וכל מה שהניקיון כולל. האם יש לנקות גם לובי משותף? מעלית? מראות במסדרון וכו.

בסיכומו של דבר

חברות הניקיון  נבדלות זו מזו ברמת שירות, צוות העובדים, וותר וניסיון ועוד. חשוב שתסקרו את כל החברות האפשריות ותבחרו בחברה אמינה, מקצועית, בעלת תודעת שירות והמלצות.

The post שירותי ניקיון למשרדים– כמה זה עולה לנו? appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
בדיחות לילדים https://www.thefind.co.il/%d7%91%d7%93%d7%99%d7%97%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%9c%d7%93%d7%99%d7%9d/ Wed, 16 Sep 2020 11:49:00 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=2971 לילדים עולם פנימי עשיר ורב והוא מלא בדימויים, צבעים וצורות שונות. הבדיחות שילדים יאהבו לא יהיו זהות לאלה שבני גיל הזהב יתחברו אליהן. אוהבים שהילדים שלכם צוחקים, גם אתם צריכים לדעת ולהכיר את מגוון הבדיחות לגיל הצעיר! לכל אדם יש בתוכו ילד קטן שזקוק ליחס בדחני הומור הוא הדרך הטובה ביותר להעביר את חייכם, מהילדות […]

The post בדיחות לילדים appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

לילדים עולם פנימי עשיר ורב והוא מלא בדימויים, צבעים וצורות שונות. הבדיחות שילדים יאהבו לא יהיו זהות לאלה שבני גיל הזהב יתחברו אליהן.

אוהבים שהילדים שלכם צוחקים, גם אתם צריכים לדעת ולהכיר את מגוון הבדיחות לגיל הצעיר!

לכל אדם יש בתוכו ילד קטן שזקוק ליחס בדחני

הומור הוא הדרך הטובה ביותר להעביר את חייכם, מהילדות ועד לגיל הזהב. ההומור והצחוק יסיע לכם ולסביבתכם לפרוק מתחים ולגרום לתחושה טובה ואווירה שלא תסולה בפז.  הומור הוא צורת התקשורת האהובה על ילדים וגם, בשורה התחתונה על כולם, ללא הבדל של דת גזע ומין. כולנו נולדנו ועברנו את הילדות, אך לא כולם שיחררו את הילד שבהם. הצחוק מועיל לבריאות גם לילדים, הצחוק אפילו הכרחי לילדים.

הבדיחה משחררת אנדרופינים מהמוחשל הילד שלכם

הבדיחות גורמות לצחוק מתגלגל ואמיתי של ילדים ושל מבוגרים כאחד, אשר מוביל לשחרור של אנדרופינים מהמוח, זו לא בדיחה כל אחד משחרר אנדרופינים, ויש לכם אותם בכמות שיכולה להפחית כאב פיזי ומנטלי בצורה חד משמעיתואמיתית.

בדיחות לילדים על בתי ספר, על חיות ועל סיטואציות חברתיות רבות אחרות

הילדים נמצאים חלק נכבד מהיום שלהם בבית הספר, אז למה לא לצחוק על זה?
גם בתור הורים חשוב שתדעו איך להתמודד עם ילד שלא מוכן לקום כל בוקר לבית הספר, שמתבאס להגיע לשיעורים בשעות אפס, נסו להבין אותו, והעירו אותו עם בדיחה שתתחיל לו את היום ברגל ימין, יום של הומור וצחוק אמיתי, תתחילו לצחוק יחד איתו והאווירה בתחילת היום תהיה הרבה יותר, גם תוך כדי ארגונים לעוד יום חדש.בדיחות מתחכמות לחכמולוגים במיוחד, בדיחות מלאות באנדרופינים, שיעשו טוב לפתחית יום מלא בצחוק, באתר תוכלו למצוא מלוא החופן בדיחות מחייהם  של הילדים ומעולמם הפנימי העשיר והצבעוני.קראו עוד על בדיחות גסות


בדיחות קרש, האהובות על ילדים

בדיחת קרש הינה בדיחה שאין בה היגיון של ממש. עצם זה הופך אותה לגורם העיקרי לצחוק.בדיחות כאלה אהודות בעיקר באוכלוסיה הצעירה, אך גם באוכלוסיה המבוגרת. בדיחות קרש אהודות גם בגילאים מבוגרים יותר וילוו את הילד גם בהמשך חייו.

סוגי בדיחות קרש לילדים לשעות רבות של הנאה והתפקעויות מצחוק

עדיין צוחקים מאותה בדיחה ישנה ומוכרת? שורות מחץ טיפשיות מדגדגות לכם? מילה אחרונה שחוקה ומוכרת עדיין תגרום לכם להתגלגל מצחוק?  אוהבים את אותה הבדיחה וחוזרים עליה כל יום? הגיע הזמן לחדש את מלאי הבדיחות שלכם לילדים.

אפשר לספר בדיחות קרש  לילדים על כל נושא. חוסר ההיגיון הוא זה שעושה את הקרש מצחיק כל כך. אוצר המילים של הבדיחה חייב להיות דומה לזה של הילד ולהתאים את הרמה המילולית לילד. המחשה ויזואלית לא תמיד תעזור או תסייע, שהרי הילד משתמש רבות בדימיון שלו.

נסו את בדיחות הילדים שלנו בבית, גם אם אין ילדים בבית… הצחוק מובטח!

מאמר זה נכתב בהומור בלבד וכמובן אין בכתוב לפגוע באף גורם המוזכר בתוכן – ללא הבדל דת, גזע ומין 🙂

The post בדיחות לילדים appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
צאטבוט לאתר לתמיכה טכנית – כיצד צ'אטבוטים יכולים לשפר את שירות התמיכה הטכנית שלכם https://www.thefind.co.il/%d7%a6%d7%90%d7%98%d7%91%d7%95%d7%98-%d7%9c%d7%90%d7%aa%d7%a8-%d7%9c%d7%aa%d7%9e%d7%99%d7%9b%d7%94-%d7%98%d7%9b%d7%a0%d7%99%d7%aa-%d7%9b%d7%99%d7%a6%d7%93-%d7%a6%d7%90%d7%98%d7%91%d7%95%d7%98/ Wed, 16 Sep 2020 09:12:44 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=2961 בתור חברת טכנולוגיה, איך תדעו מתי מגיע הזמן לחשוב מחדש על אסטרטגיית שירות הלקוחות שלכם? בואו ננסה לפשט את השאלה הזו עוד יותר. האם אתם כבר עושים שימוש של צאטבוט לאתר ובפלטפורמות השונות בתור נציגי התמיכה שלכם לגולשים וללקוחות המגיעים אליכם? אם לא, אולי הגיע הזמן לבחון מחדש את המצב שלכם לעומת המתחרים בשוק שלכם, […]

The post צאטבוט לאתר לתמיכה טכנית – כיצד צ'אטבוטים יכולים לשפר את שירות התמיכה הטכנית שלכם appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

בתור חברת טכנולוגיה, איך תדעו מתי מגיע הזמן לחשוב מחדש על אסטרטגיית שירות הלקוחות שלכם? בואו ננסה לפשט את השאלה הזו עוד יותר. האם אתם כבר עושים שימוש של צאטבוט לאתר ובפלטפורמות השונות בתור נציגי התמיכה שלכם לגולשים וללקוחות המגיעים אליכם? אם לא, אולי הגיע הזמן לבחון מחדש את המצב שלכם לעומת המתחרים בשוק שלכם, ולגלות איך צאטבוט לאתר עבור שירות לקוחות יכול לבצע עבורכם מהפכה של ממש במחלקת התמיכה הטכנית שלכם.

נחלק את השיקולים למספר שאלות שאולי יתקשרו עם המצב שלכם.    

האם אתם מוצפים בעומס מצטבר של כרטיסי תמיכה טכנית פתוחים?

אולי תשמחו לשמוע שאתם ממש לא הראשונים שנמצאים במצב הזה. תמיכה טכנית, במיוחד של מוצרי אלקטרוניקה, גאדג'טים ותוכנה, הוא ללא ספק אחד התחומים שמלאים בשאלות ותלונות. ואלא אם כן יש לכם צוות בתפקיד 24 שעות ביממה שמשיב לשאלות ועונה על פניות, ככל הנראה תא הדואר הנכנס של מחלקת התמיכה שלכם יהיה מלא, וכנראה שהוא גם ישאר ככה. האם פיתוח בוטים לאתר תשנה את המצב הזה באיזושהי צורה?

תחשבו על זה בצורה הבאה- כאשר אתם יוצרים צאטבוט לאתר עבור תמיכה טכנית, אתם מציבים נציג תמיכה יעיל ביותר בתפקיד מסביב לשעון 24/7. אתם מתכנתים את הנציג הוירטואלי הזה להתייחס לרשימה התחלתית של שאלות ובעיות צרכנים, שאחריה הוא עובד בעצמו, ועונה על שאלות נפוצות בתחום התמיכה הטכנית כגון:

“איך אני מתקין את המדפסת החדשה שלי?"

"למה המסך של הטלפון שלי קפא?"

"האם אני צריך לאתחל את המחשב שלי אחרי עדכון?"

"איך אני יכול להאריך את זמן האחריות?"

"איפה אפשר לראות כמה קרדיטים נשארו לי בתוכנה?"

ועוד ועוד.

בזמן שהצ'אטבוט שלכם פותר בעיות פשוטות, הצוות האנושי שלכם יכול להתמקד ולעבוד על בעיות מסובכות יותר של לקוחות ללא תשובות סטנדרטיות.

האם אתם יכולים להרשות לעצמכם להעסיק צוות שירות לקוחות שעובד 24 שעות ביממה?

אל תדאגו אם התשובה היא לא. כמובן שזה לא אפשרי ולא כלכלי. אפילו חברות טכנולוגיה גדולות מהססות לעשות כך. העסקה ותחזוקה של סוכנים מסביב לשעון הן מכות קשות למשאבים של כל חברה. לעומת זאת, בניית צ'אטבוט על מנת להתמודד עם שאלות ופניות בנושאים של תמיכה טכנית ושירות לקוחות תעלה לכם רק אחוז קטן מהמחיר שהייתם משלמים, ויותר מכך, צוות אנושי לעולם לא יוכל לעבוד במהירות והיציבות בה צ'אטבוט מקוון מתמודד עם בעיות טכניות.

צאטבוט לאתר לא מרגיש עומס של עבודה. מבחינת הצ'אטבוט לא משנה אם מדברים איתו גולשים בודדים או אלפי גולשים בו זמנית. זה היתרון הגדול של תוכנה אל מול בן אדם.

יש לכם שאלות לגבי פיתוח בוטים לחברה שלכם? עקבו אחרי הבלוג שלנו וקראו מאמרים נוספים על מנת ללמוד עוד על פיתוח בוטים או השאירו לי הודעה.

The post צאטבוט לאתר לתמיכה טכנית – כיצד צ'אטבוטים יכולים לשפר את שירות התמיכה הטכנית שלכם appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
7 נקודות לחשיבה לגבי גיזום עצים בתל אביב https://www.thefind.co.il/%d7%92%d7%99%d7%96%d7%95%d7%9d-%d7%a2%d7%a6%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%aa%d7%9c-%d7%90%d7%91%d7%99%d7%91/ Tue, 25 Aug 2020 09:37:24 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=2949 פארק הירקון הוא מעין שמורת טבע במרכז תל אביב ולכן היא כה אהובה על תושבי העיר. בפארק קיימים עצים רבים אשר נשתלו לפני עשרות שנים. גובהם הוא עצום ולכל אחד מהם יש ענפים רבים שצמחו הן לרוחב והן לגובה. גיזום עצים בריאות הירוקות של תל אביב אחת לתקופה מבצעת העירייה באמצעות הכורתים פעולת מניעה לפני […]

The post 7 נקודות לחשיבה לגבי גיזום עצים בתל אביב appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

פארק הירקון הוא מעין שמורת טבע במרכז תל אביב ולכן היא כה אהובה על תושבי העיר. בפארק קיימים עצים רבים אשר נשתלו לפני עשרות שנים. גובהם הוא עצום ולכל אחד מהם יש ענפים רבים שצמחו הן לרוחב והן לגובה.

גיזום עצים בריאות הירוקות של תל אביב

אחת לתקופה מבצעת העירייה באמצעות הכורתים פעולת מניעה לפני החורף ומזמינה גיזום עצים באופן רוחבי של כל העצים לאורכו של כל הפארק. מדובר בעבודה גדולה מאד ובכל מקום שבו מתבצעת העבודה מפנים את השטח מהמבקרים ותוחמים את המקום כך שאף אחד, כולל בעלי חיים לא יעברו שם.

תכנון העבודה כולל סיור בשטח שבו הגורמים המקצועיים מעבירים לעובדים את מלוא המידע כיצד לפעול בשטח. על עצים שאינם כה גבוהים העובדים מטפסים תוך שימוש באמצעי מיגון ואבטחה וכך הם חותכים את הענפים הכבדים. הם מקפידים מראש שכל השטח יהיה פנוי ולא יהיה בו ציוד שעלול להינזק בעת הנפילה של הענף הכבד.

לאט לאט רואים בפארק עצים שהענפים שלהם נמצאים רק בחלקם העליון וכך הגזע נראה ארך וגבוה הרבה יותר. עם הזמן יצמחו עליו ענפים חדשים ורעננים.

גיזום של העצים הגבוהים בפארק

הדרך היחידה לגזום את הענפים בעצים הגבוהים היא באמצעות מנוף. בקצה של זרוע המנוף ממוקמת סלסלת מתכת יציבה ואחד העובדים נכנס פנימה ומכוון את הנהג עד ההגעה לנקודה הקרובה ביותר לענף. הנהג עוצר את הנסיעה ולאט לאט העובד חותך את הענפים הרלוונטיים, באמצעות המסור החשמלי.

לאור השטח הגדול של הפארק, עבודה זו נמשכת כמה ימים באופן עקבי ומסודר בכל חלקי הפארק. החשיבה הבסיסית היא לסיים פרויקט זה לפני החורף, כדי שלא יפלו או יישברו ענפים כאשר יהיו רוחות חזקות שעלולות לגרום לנזקים, החשש הוא שאחד הענפים ייפול על קו חשמל או קו מתח גבוה, דבר שינתק את כל תושבי הסביבה מזרם החשמל (קראו עוד על גיזום עצים בתל אביב).

רישיונות וביטוחים תקפים

לפני תחילת העבודה, מעבירים נציגי הכורתים את ההעתק של פוליסת הביטוח המקצועית התקפה כדי לוודא שהיא מקיפה את מלוא עלות הפרויקט ומגנה על העובדים בכל תרחיש אפשרי.

כמו כן, הנציגים מעבירים לעירייה תל אביב את העתקי הרישיונות התקפים של העובדים לעסוק בתחום זה, לאחר שקיבלו את ההכשרה הנדרשת.

גיזום עצים לאורך הכבישים המרכזיים בתל אביב

גם העצים הצומחים לאורך הכבישים המרכזיים והשדרות זקוקים לרענון. לכן העובדים תוחמים את השטח סביב העץ ונתיב נסיעה אחד או יותר מכך וזאת כדי למנוע מעבר של בני אדם, מכוניות ובעלי חיים. כך הם מקצצים את הענפים תוך טיפוס על העצים או תוך שימוש במנוף בהתאם לגובהם של העצים.

The post 7 נקודות לחשיבה לגבי גיזום עצים בתל אביב appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>