כתבות מעניינות – רק תמצאו! https://www.thefind.co.il Tue, 07 Jul 2020 11:31:09 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.4.2 הכנת צוואה חוקית בעזרתו של עורך דין צוואה https://www.thefind.co.il/%d7%94%d7%9b%d7%a0%d7%aa-%d7%a6%d7%95%d7%95%d7%90%d7%94-%d7%97%d7%95%d7%a7%d7%99%d7%aa/ Tue, 07 Jul 2020 11:24:20 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=2913 כאשר בני זוג או אדם בודד מחליטים להכין צוואה, חשוב להם להיעזר באיש מקצועי מהשורה הראשונה כדי שייתן להם את מלוא המידע ויוביל אותם בדרכים המתאימות ביותר עבורם. הליך הכנת הצוואה לצורך הכנת הצוואה יש להעביר לעורך דין אלעד בן אשר מתמחה בתחום זה, את כל המסמכים הרלוונטיים כמו לדוגמה: מסמכי רישום של כל הנכסים […]

The post הכנת צוואה חוקית בעזרתו של עורך דין צוואה appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

כאשר בני זוג או אדם בודד מחליטים להכין צוואה, חשוב להם להיעזר באיש מקצועי מהשורה הראשונה כדי שייתן להם את מלוא המידע ויוביל אותם בדרכים המתאימות ביותר עבורם.

הליך הכנת הצוואה

לצורך הכנת הצוואה יש להעביר לעורך דין אלעד בן אשר מתמחה בתחום זה, את כל המסמכים הרלוונטיים כמו לדוגמה:

 • מסמכי רישום של כל הנכסים השייכים לגורם זה בארץ ובחו"ל, כגון: נדל"ן בארה"ב.
 • פרטים מלאים של חשבונות הבנק הפרטיים של מכיני הצוואה, בארץ ובחו"ל.
 • מידע מפורט על הכספים הקיימים בחסכונות, בשוק ההון, בחברות השקעות, חברות ביטוח, קופות גמל, קופות פנסיה וכל השקעה כספית נוספת.
 • אופציות בחברות שונות.

מניות בחברות פרטיות וכל מידע נוסף על נתונים בעלי ערך כספי.

עריכת הצוואה

לאחר קליטת הנתונים, נפגשים הלקוחות עם עו"ד אלעד בן ומעלים בפניו את קווי החשיבה שלהם לגבי אופן החלוקה בין ילדיהם ואם הם מעוניינים להעניק גם חלק מהירושה לגורם נוסף משיקולים אישייםשלהם. לאור ניסיונו הרב של עורך הדין בהכנת צוואות הן רגילות והן מורכבות, הוא מעניק להם ייעוץ מקצועי ומציע להם כמה אפשרויות. ברוב המקרים הלקוחות לא מחליטים במקום, מדובר בהחלטה כבדת משקל ולכן הם חושבים על כך כמה ימים או יותר מכך ולאחר מכן הם מודיעים לעורך הדין בדבר החלטתם.

טיוטה ראשונה של נוסח הצוואה

עורך דין צוואה מכין טיוטה ראשונה של הצוואה אשר כוללת אתכל המידע אשר קשור לרכוש ולממון בארץ ובחו"ל ולאופן חלוקתו. בצוואה מופיע כל המידע על הנכסים והכספים ובמקביל גם כל הפרטים המלאים של כל היורשים, שם, כתובת ומספר תעודת זהות, כדי שהכספים יגיעו בעת מימוש הצוואה לגורמים הנכונים.

חתימה על הצוואה

ברוב המקרים, הלקוחות קוראים אתהטיוטה ומבקשים לבצע תיקונים קטנים לכאן או לכאן. לאחר שקיימת הסכמה על הנוסח הסופי, מגיעים בני הזוג או האדם הבודד למשרדו של עו"ד אלעד בן כדי לחתום על הצוואה. הליך זה מתבצע בנוכחותם של שני עדים, בדרך כלל עורך הדין ואדם נוסף אשר חותמים גם הם על מסמך זה.

עצם העובדה שקיימת צוואה,  מותירה אצל הלקוחות תחושה נעימה מאד כך שלא יהיו מחלוקות וסיבות למריבות לאור החלוקה ההוגנת בין הילדים.

כאשר מדובר בנישואים שניים או שלישיים, הכנת הצוואה הופכת לנושא מורכב הרבה יותר כיוון שיש ילדים מכל פרק בחיים ויש לדאוג לכל אחד מהם בהתאם לתנאים הכספיים הקשורים למערכות היחסים הקודמות ולמערכת היחסים הנוכחית. לאור ניסיונו הרבה של עורך דין צוואה, הוא מוצא את הדרכים הטובות ביותר, כדי לפתור מקרים סבוכים מסוג זה.

The post הכנת צוואה חוקית בעזרתו של עורך דין צוואה appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
צ'אט בוט לאיקומרס – כיצד צ'אטבוט עוזר לאתרי איקומרס https://www.thefind.co.il/%d7%9b%d7%99%d7%a6%d7%93-%d7%a6%d7%90%d7%98%d7%91%d7%95%d7%98-%d7%a2%d7%95%d7%96%d7%a8-%d7%9c%d7%90%d7%aa%d7%a8%d7%99-%d7%90%d7%99%d7%a7%d7%95%d7%9e%d7%a8%d7%a1/ Tue, 07 Jul 2020 06:49:12 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=2904 המסחר נמצא כיום ברובו באינטרנט ועסקים שרוצים לשרוד לאורך זמן חייבים להציע את השירותים והמוצרים שלהם גם ברשת על מנת לייצר לעצמם הכנסה. אך עם זאת, התחרות באינטרנט הולכת וגוברת וכל יום נפתחות עוד ועוד חנויות אינטרנטיות המתחרות על אותו קהל. הוספת צ'אט בוט לאתר היא כלי שיכול להבדיל חנות אחת מאחרת ולשים דגש אמיתי […]

The post צ'אט בוט לאיקומרס – כיצד צ'אטבוט עוזר לאתרי איקומרס appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

המסחר נמצא כיום ברובו באינטרנט ועסקים שרוצים לשרוד לאורך זמן חייבים להציע את השירותים והמוצרים שלהם גם ברשת על מנת לייצר לעצמם הכנסה. אך עם זאת, התחרות באינטרנט הולכת וגוברת וכל יום נפתחות עוד ועוד חנויות אינטרנטיות המתחרות על אותו קהל. הוספת צ'אט בוט לאתר היא כלי שיכול להבדיל חנות אחת מאחרת ולשים דגש אמיתי על השירות ללקוח תוך כדי הגדלת כמות המכירות והלידים למכירות מאתר האיקומרס שלכם. במאמר זה נבחן כיצד צ'אט בוט יכול לעזור לשיווק ולמכירות באתרי איקומרס.

יצירת לידים איכותיים

פעמים רבות מכירה מתחילה בליד איכותי. הרבה עסקים בארץ רוצים לייצר כמה שיותר לידים על מנת להגדיל את המכירות שלהם. לידים איכותיים יכולים עבור אנשי המכירות שלכם הם הדבר הנחוץ ביותר בכל שלב. צ'אט בוט לאתרי איקומרס פונה לכל הגולשים באתר, מתחיל איתם שיחה, מונע מהם לעזוב את האתר ומקדם אותם להשאת ליד איכותי. הצ'אט בוט עושה את זה על ידי זה שהוא עונה על השאלות של הגולשים באתר באופן אוטומטי ועוזר להם באמת לקבל את המידע שהם צריכים.

הצ'אט בוט מספק מידע אמיתי

 כפי שציינו למעלה, צ'אטבוט לאיקומרס יעיל ביותר במתן מידע אמיתי, מהיר ואיכותי ללקוחות. על ידי העברת מידע ללקוחות, הכולל תשובות לשאלות לגבי מוצרים המעניינים אותם הצ'אט בוט לאתרי איקומרס מתרגם את הבקשות של הלקוחות באתר לשירות לקוחות המבוסס על פרטים נכונים ומדויקים. שירות המבוסס על מתן תשובות לגבי הצרכים האמיתיים של הלקוחות: צבעים ומידות, חומרים ופרטים טכניים, מחירים ליחידה ולכמות, זמני ומחירי שילוח, נהלי החזרה וכו'. לקוחות יכולים לקבל את כל המידע על ידי שאלת שאלות פשוטות בחלון הצ'אט, מה שיותר קל מלחפש את המידע בעצמם בעמודי העזרה של האתר או ליצור קשר עם צוות התמיכה בטלפון או דואר אלקטרוני. 

הלקוחות יותר מעורבים ונקשרים לאתר

אנשים מבקרים במספר אתרי איקומרס בחיפוש אחר אותו המוצר בדיוק, בדרך כלל באותו הזמן. ברוב המקרים, הבחירה הסופית שלהם היא החנות שמציעה את המחיר המתאים ביותר עבורם. לעיתים, הבחירה תלויה גם באמינות שהחנות מצליחה לבנות. לכן, חנויות איקומרס שמחפשות לבנות אמון עם לקוחותיהן על ידי הוספת צ'אטבוט, יכולות להגדיל את סיכויי ההמרה של מבקרים ללקוחות בעזרת הצעות להנחות אטרקטיוביות על המוצרים בהם הלקוחות מעוניינים. הצעות אלו חייבות להופיע בחלון זמן קטן מאוד שנפתח לפני שהלקוח עובר לאתר אחר. לכן, שליחת ההצעות ישירות בחלון הצ'אט מגדילה את סיכויי ההמרה  מאשר שליחה בזמן מאוחר יותר דרך הדואר האלקטרוני, כאשר הגולש כבר ביצע את הרכישה במקום אחר.

לסיכום, העבודה שהצ'אט בוט פונה באופן אקטיבי למבקרים באתר, תופש את תשומת ליבם ובכך מונע מהם לעזוב את האתר, היא הצעד הראשון ביכולת של הצ'אט בוט להגדיל משמעותית את ההמרות בכל אתר איקומרס. לאחר מכן, היכולת של הצ'אט בוט לספק מענה אמיתי לצרכים של המבקרים עוזרת להביא לידים איכותיים שיהפכו בתורם ללקוחות חדשים.

למידע נוסף אודות הוספת צ'אט בוט לאתר שלכם אתם מוזמנים לבקר באתר של וירטואל ספיריטס המספקת פלטפורמה נוחה לבניית צ'אט בוט לאתרים.

The post צ'אט בוט לאיקומרס – כיצד צ'אטבוט עוזר לאתרי איקומרס appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
הלוואות לעסקים https://www.thefind.co.il/%d7%94%d7%9c%d7%95%d7%95%d7%90%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%a2%d7%a1%d7%a7%d7%99%d7%9d/ Sun, 24 May 2020 10:47:21 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=2898 ההלוואה לעסקים גם עוזרת להם לפתח את עצמם, לצמוח, לגדול ולהתפתח. בעזרתנו תוכלו להגשים סוף סוף את החלום, לרכוש ציוד ופשוט להקים את העסק שתמיד חלמתם עליו – העסק שלכם. ההגדרה של עסק קטן אומרת כי עסק קטן הוא עסק ש-90% ממנו בבעלות פרטית וכי הוא יכול להגיע עד ל-5 מליון שקלים בשנה. בישראל יש […]

The post הלוואות לעסקים appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

ההלוואה לעסקים גם עוזרת להם לפתח את עצמם, לצמוח, לגדול ולהתפתח. בעזרתנו תוכלו להגשים סוף סוף את החלום, לרכוש ציוד ופשוט להקים את העסק שתמיד חלמתם עליו – העסק שלכם. ההגדרה של עסק קטן אומרת כי עסק קטן הוא עסק ש-90% ממנו בבעלות פרטית וכי הוא יכול להגיע עד ל-5 מליון שקלים בשנה. בישראל יש מאות אלפי עסקים קטנים. עסק קטן יכול להיות דוכן, חנות, בית קפה פנסיון כלבים וכדומה. היתרון של עסק קטן הוא היכולת שלו ליהנות מתעריפים נמוכים אשר שווים לאלו של העסקים הגדולים.

 

אז איך אנחנו ההלוואה לעסק נכנסת לתמונה?

התיקון שבנק ישראל עשה לפני שנתיים, תיקון בהגדרה של מהו עסק קטן, מאפשר לכם כבעלי עסק קטן בהווה הנוכחי או בעתיד, להקטין את ההוצאות שלכם לשלם עמלות תחת פיקוח. כשאתם לוקחים הלוואה לעסקים מחברה חוץ בנקאית אתם יכולים:

 • להקים את העסק.
 • להרחיב את העסק.
 • לרכוש ציוד.
 • להשלים הון חוזר.
 • לספק תעסוקה ופרנסה לעובדים שלכם בשלב ההתחלתי שבו אתם בונים את העסק.
 • לפרוע חובות.
 • ועוד…

 

עסק קטן, עסק שרק בונה את עצמו, זקוק להלוואה לעסק מכמה סיבות. ראשית כל, הלוואה תמנע מהעסק שנמצא בשלביו ההתחלתיים להיכנס לקשיים בתזרים המזומנים. בנוסף, הלוואות לעסקים מאפשרות לעסק לעמוד בתשלומים לספקים ולהימנע ממצב שצ׳קים חוזרים, מה שעלול לפגוע במוניטין ובשמו הטוב של העסק. יחד עם זאת, הלוואות לעסקים אותן, מאפשרות לאותם עסקים להגדיל את טווח הפעילות שלהם ולהימנע ממצב של קריסה כלכלית.

 

מדוע כדאי לעסקים לקחת הלוואה מחברה חוץ בנקאית?

 • כי הבנקים מערימים קשיים על לקוחות עסקיים ומסרבלים את כל העניין.
 • כי הלוואות לעסקים דרך חברות חוץ בנקאיות מאופיינות בריבית נמוכה יחסית.
 • כי החברה החוץ בנקאית שמעניקה את ההלוואה לעסק בהתאם לצרכים של העסק ומחליטה על החזר ההלוואה, בהתאם ליכולות של העסק.
 • אם תפנו לחברת הלוואות, תקבלו את ההלוואה באופן מהיר יחסית מה שיאפשר לכם לפעול בשיא המהירות לטובת העסק.

 

הצוות הפיננסי שעומד מאחורי של חברת הלוואות, למד את תחום ההלוואות לעסקים והאשראי מבפנים. הצוות שלנו טיפל בקשת רחבה של לקוחות עסקיים בזמנים קריטיים. הרי זה ידוע שבכל העולם עסקים קטנים, בינוניים וגדולים לוקחים הלוואות לעסקים כל הזמן בכדי לעמוד מלכתכילה ביעדים שהם הציבו לעצמם. בלי אשראי זמין, אף עסק לא יכול לנשום אוויר ולכן יש לא מעט מקרים בהם עסקים זקוקים להלוואות.

 

למי מתאים לקחת הלוואות לעסקים?

 • לאנשים שרוצים להקים עסק חדש. לעסקים חדש אין עדיין הכנסות שיכולות למנף את עצמו וכאשר ההוצאות הראשוניות הן גבוהות ממה שאתם יכולים להכיל, הלוואה לעסק יכולה לעזור.
 • לבעלי עסקים שרוצים להרחיב את העסק שלהם בין אם על ידי כניסה לשוק נוסף, הכנסה או פיתוח ל מוצר, שיווק ועוד.
 • לעסק שנמצא בחוב וחייב עזרה חיצונית כדי להתרומם בחזרה.

 

הימנעו מלקחת הלוואה לעסק שלכם בתנאים לא משתלמים מגופים המציעים הלוואות לעסקים בריביות גבוהות ובתשלומים שלא תוכלו לעמוד בהם.

The post הלוואות לעסקים appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
השכרת מאוררים – בחום הלוהט!! https://www.thefind.co.il/%d7%94%d7%a9%d7%9b%d7%a8%d7%aa-%d7%9e%d7%90%d7%95%d7%a8%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%97%d7%95%d7%9d-%d7%94%d7%9c%d7%95%d7%94%d7%98/ Sun, 17 May 2020 11:18:28 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=2890 הקיץ הארץ ישראלי מתחמם כל שנה קצת. אם עד לפני 20 שנה אפשר היה לחיות ללא קירור כלשהו, בתקופה הזו חיים ללא מיזוג בלתי אפשריים. הקרחונים בקטבים לאט לאט נמסים, שכבת ההגנה של כדור הארץ נהיית דקה יותר, והשמש כמו השמש נותנת את כל מה שיש לה לתת בכל הכוח. זה אומר חום גדול וגם […]

The post השכרת מאוררים – בחום הלוהט!! appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

הקיץ הארץ ישראלי מתחמם כל שנה קצת. אם עד לפני 20 שנה אפשר היה לחיות ללא קירור כלשהו, בתקופה הזו חיים ללא מיזוג בלתי אפשריים. הקרחונים בקטבים לאט לאט נמסים, שכבת ההגנה של כדור הארץ נהיית דקה יותר, והשמש כמו השמש נותנת את כל מה שיש לה לתת בכל הכוח. זה אומר חום גדול וגם אור גדול.

גם כאשר השמש שוקעת ויורד הערב, האדמה שהתחממה במהלך היום מתקררת על ידי זה שהיא פולטת את החום לאוויר, ויוצא שגם בלילות מרגישים את כוחה של השמש.

בלעדי השמש אין חיים על פני כדור הארץ, ואם השמש יש חיים שדורשים קצת קירור ומיזוג.

איך שטיפת הגשם האחרונה נספגת באדמה, מתחילים האנשים לקרר את הבית, המשרד, האוטובוס וכל מקום ציבורי אחר.

פתיחת הענה החמה מבשרת את שלל האירועים שעומדים להתרחש בכלמקום, כפטריות לאחר הגשם. דמיינו יער מלא עד מכוסה בפטריות לבנות וצבעוניות, קטנות וגדולות, ודמיינו שכל פטריה היא אירוע.

בדרך כלל בקיץ בוחרים רוב האנשים לחגוג במקום פתוח, בחוץ, על שפת הים, על שפת הנחל, בגינה או בגן אירועים.

משום שרוב הערבים והלילות בין יוני לאוקטובר חמים ועתירי לחות, יש למצוא פתרונות קירור, כי הרי לא תרצו אורחים נוטפי זעה ומתלוננים, לא תרצו אורחים שילכו הרבה לפני תום האירוע כי הלחות אינה נסבלת.

ההבדל בין אירוע מוצלח לאירוע דביק שהרצון המשותף לכל האורחים הוא לברוח למזגן, טיב הקירור. באם יש צינון שנותן מענה לחום הדביק.

השכרת מאווררים – הפיתרון לאירוע שלכם.

גם אתם רוצים לחוות את האירוע שלכם צונן נעים ונוח, גם אתם רוצים לתת לאורחים שלכם את ההרגשה שחשבתם עליהם כאשר תכננתם את האירוע.

המוח האנושי הוא אין סופי, יכולת ההמצאה שלו היא בלתי נדלית, וכאשר אין מיזוג שבא ממזגן, יש מאורר. יש מאורר ריצפה שמקרר כמו מזגן,יש מאורר מסתובב על עמוד, יש פתרונות קירור לכל אירוע ולכל מקום.

כאשר אתם מתכננים אירוע באביב בואכה קיץ ובקיץ, בנוסף לאירגון האוכל, העיצוב והאוירה, תכננו את פתרון הקירור שלכם.

גם בתחום הזה ישנן הרבה אפשרויות. ניתן להשכיר מאווררים תעשייתים, גדולים או קטנים ולכם נותר אך ורק לבחור.

ישנם מאווררים גדולים מאד העומדים על הריצפה ומקררים היטב את כל הסביבה הקרובה. ישנם מאווררים יותר קטנים המתאימים לקירור מקומי, וישנם מאווררים בגודל רגיל המסתובבים על עמוד. אתם תבחרו מה מתאים לאירוע שלכם, רצוי מאד שתערבו איש מקצוע שידע להגיד לכם היכן להניח את המאווררים ואיזה טווח הם מצננים.

בחרו חברה שמשכירה מאווררים ופתרונות קירור, קחו בחשבון את השירות, את האדיבות, את הזמינות של בעלי המקצוע, ערכו שיחה ראשונית שבה תתרשמו מאופי החברה.


גולשים נוספים התעניינו גם על חברת קייטרינג


חברה מקצועית ואמינה תספק לכם פתרונות צינון הולמים.

בנוסף ערכו סקר מחירים, אין כל צורך לשכור את שירותיה של חברה שגובה סכום שעולה על מה שהקצבתם.

משום  הסוגים הרבים של המאווררים להשכרה, חשוב להתייעץ עם האחראי על ההשכרה, לדעת איזה מאורר מתאים לאיזה מקום, יכול להיות שתצטרכו מספר מאווררים מסוגים שונים.

השכרת מאווררים בליווי מקצועי מהתחלה ועד הסוף, בקשו שאדם מטעם חברת ההשכרה יהיה נוכח באירוע על מנת לוודא שהכל עובד כמו שצריך.

יכולות להווצר תקלות, משהו עלול להפסיק לעבוד מסיבה כל שהי, ורצוי מאד שיהיה איש מקצוע שיתן מענה לכל תקלה. כך האירוע זורם ללא כל הפרעה.

אז קבענו? אירוע תחת כיפת השמיים עם השכרת מאווררים שעושים את האירוע לנעים, חברה מקצועית עם שירות טוב ואמין, תקציב מתאים ואיש מטעם החברה שילווה את האירוע ויתן מענה לתקלות.

The post השכרת מאוררים – בחום הלוהט!! appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
גוזם עצים – למה צריך? https://www.thefind.co.il/%d7%92%d7%95%d7%96%d7%9d-%d7%a2%d7%a6%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%9e%d7%94-%d7%a6%d7%a8%d7%99%d7%9a/ Sun, 12 Apr 2020 08:00:39 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=2879 כשרוצים לגזום עץ או מספר עצים יש צורך בחברת גיזום מקצועית כזו שמעבר לתעודה המקצועית המאפשרת לה לעסוק בתחום, לכלים המקצועיים וכדומה- עובד בה או אפילו מנהל אותה גוזם עצים מקצועי. מה גוזם מקצועי עושה ולמה צריך אותו? גוזם מקצועי מבצע מספר פעולות הקשורות בעצים אשר לכולן יש לו את הידע המקצועי, המיומנות הניסיון וכן […]

The post גוזם עצים – למה צריך? appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

כשרוצים לגזום עץ או מספר עצים יש צורך בחברת גיזום מקצועית כזו שמעבר לתעודה המקצועית המאפשרת לה לעסוק בתחום, לכלים המקצועיים וכדומה- עובד בה או אפילו מנהל אותה גוזם עצים מקצועי.

מה גוזם מקצועי עושה ולמה צריך אותו?

גוזם מקצועי מבצע מספר פעולות הקשורות בעצים אשר לכולן יש לו את הידע המקצועי, המיומנות הניסיון וכן גם את האישורים הנדרשים בחוק ואת התעודות לצורך ביצוע המשימות.

גיזום עצים– גוזם עצים מוסמך לגזום עצים בגבהים שונים כולל עצי דקל ותמר אשר לצורך הגיזום שלהם או הכריתה שלהם צריך מנוף מיוחד שכן מדובר בעצים גבוהים במיוחד וכבדים במיוחד.

כריתת עצים– גוזם עצים מקצועי יודע אילו אישורים נדרשים לצורך גיזום עצים ומשיג אותם בהתאם בכדי לבצע את הכריתה בצורה הטובה ביותר.

העתקת עצים- גם לצורך העתקת עצים יש צורך באישור על פי חוק וגוזם עצים ידע איזה אישור צריך וכיצד להעתיק את העץ ממקום למקום בצורה מיטבית. רוב העתקות העצים נעשית ממשתלות או מקומות ציבוריים מורשים לגינות פרטיות וברוב העצים יש צורך לעשות זאת בצורה מקצועית על מנת לייצר נוף בחצר אך לא לפגוע במרחב ולא לחסום כניסות ולהגיע לקווי חשמל לדוגמא.

עיצוב עצים- רבים אוהבים לעצב את העצים שלהם בעיקר עצי בונסאי בצורות אמנותיות וכן שיחים וכצים צפופים בשכונות מגורים וגם במרחבים ציבוריים. הגיזום הוא לא רק אמנותי הוא גם צריך להיות מדויק ולהעשות במיומנות רבה.

אל תוותרו על שירותיו של גוזם מקצועי:

פינוי גזם- גוזם עצים מקצועי מגיע עם כל הדרישות לתפקיד והוא לא רק גוזם את ענפי העץ מייצר ערימה של גזם והולך. במקרים בהם מתואם מראש גיזום עצים יש לתאם בהתאם פינוי של הגזם ולבדוק בעיריה או במועצה המקומית היכן מותר להניח את הגזם ובאילו ימים על מנת לא להפריע ולא לייצר מטרד.

עצים שלא גוזמים אותם עלולים להיות מטרד במקומות שונים- הפירות והעלים שנושרים על המדרכות ועל רכבים ויוצרים לכלוך, עכברים ועטלפים וציפורים שונות שנמשכות אל העצים ומפריעות לבעלי הבית ולכן יש צורך בגיזום קבוע בתיאום מראש ולא לחכות לרגע האחרון.  מעבר למפגע הסביבתי והתברואתי הם חוסמים את הנוף, מרחבים וכניסות ואף יכולים להוות סכנה של ממש כאשר הם מגיעים לקווי חשמל ובעונת החורף בזמן סופות ורוחות חזקות- שעלולות ליפול על עצים ואנשים ובניינים ולגרום נזק רב. לכן אל תוותרו על שירותיו של גוזם מקצועי.


אולי יעניין אותך גיזום עצי דקל

The post גוזם עצים – למה צריך? appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
מגשי מסיבה – בשביל לחגוג את החיים! https://www.thefind.co.il/%d7%9e%d7%92%d7%a9%d7%99-%d7%9e%d7%a1%d7%99%d7%91%d7%94-%d7%91%d7%a9%d7%91%d7%99%d7%9c-%d7%9c%d7%97%d7%92%d7%95%d7%92-%d7%90%d7%aa-%d7%94%d7%97%d7%99%d7%99%d7%9d/ Thu, 09 Apr 2020 09:17:33 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=2875 כמה שירים נכתבו עם המילה מסיבה ולא סתם! מסיבה זה אחד האירועים הכי כייפים ובאמת שלא צריך סיבה אלא רק מצב רוח ורצון לעשות מסיבה! ואם יש סיבה אז עוד יותר טוב! אבל מה שמעניין אותנו זו לא הסיבה למסיבה או המסיבה עצמה אלא מגשי מסיבה למסיבה! קבלו המלצות על קייטרינג לחתונה מגשי מסיבה- כי […]

The post מגשי מסיבה – בשביל לחגוג את החיים! appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

כמה שירים נכתבו עם המילה מסיבה ולא סתם! מסיבה זה אחד האירועים הכי כייפים ובאמת שלא צריך סיבה אלא רק מצב רוח ורצון לעשות מסיבה! ואם יש סיבה אז עוד יותר טוב! אבל מה שמעניין אותנו זו לא הסיבה למסיבה או המסיבה עצמה אלא מגשי מסיבה למסיבה!


קבלו המלצות על קייטרינג לחתונה


מגשי מסיבה- כי צריך לחגוג כמו שצריך:

אם כבר מסיבה, (עם או בלי סיבה) אז שיהיה אוכל טוב. ואם אוכל טוב אז שיהיה מושקע. ואם שיהיה מושקע אז שיגיע במגשים גדולים מעוצבים ומעוררי תיאבון- מגשי מסיבה שיגרמו לכם להזיל ריר כשהם יגיעו, לאכול בתיאבון, וללקק אחר כך את האצבעות ולרצות עוד.

כשאתם מארחים מסיבה גדולה או קטנה הדבר האחרון שבא לכם להתעסק בו הוא להכין את האוכל. זה הרבה יותר מלבשל ולאפות- צריך לרכוש חומרי גלם טובים, להכין את הכל לפני, לבדוק מה כולם אוכלים או לא אוכלים, לוודא כמויות, לבשל לאפות, להגיש לערוך… ואחר כך גם לנקות! לא חבל? היום יודעים שבאירוח, בעיקר של מסיבות פשוט מזמינים מגשי מסיבה.


גולשים נוספים התעניינו גם סדנאות סושי


מגשי מסיבה עם סושי:

מגשי מסיבה עם סושי אלו אחד מסוגי המגשים הכי פופולאריים שתיתקלו בהם. אנשים מזמינים כמויות גדולות של מגשים, קטנים וגדולים בהתאם לסוג המסיבה- ממסיבה פרטית וקטנה בבית, דרך הרמת כוסית בינונית במשרד ועד אירוע גדול עם הרבה אורחים. מזל שמגשי מסיבה מתאימים לכל אלה.

סושי כפי שאתם יודעים זה אחד המאכלים היותר פופולאריים ויותר אהובים על כולם בלי יוצא מן הכלל (מכירים מוזרים כאלה שלא אוהבים סושי??) ולכן מגשי מסיבה עם סושי אלו מגשי המסיבה הפופולאריים ביותר. וזה באמת לא משנה אם אתם מארחים מסיבה קטנה או גדולה, מביה בצהריים אחר הצהריים או בערב- סושי מתאים להכל ולכן מגשי מסיבה עם סושי יתאימו גם הם להכל.

התאימו את המגשים:

מגשי מסיבה מגיעים בגדלים שונים ובמגוון רחב של טעמים ומאכלים ולכן חשוב לדייק בהזמנה. כמו כן חשוב שתקבלו המלצה ממי להזמין כי כפי שהמשפט המוכר אומר "העין אוכלת קודם" אז חשוב שיהיו מגשים גדולים ומעוצבים בצורה אסתטית ויפה שמושכת את העין ושכולם ירצו לאכול מהם עוד לפני שיורידו מהם את הניילון… ואם תבחרו נכון הטעם והאיכות לא יפלו מהיופי והאסתטיקה ולכן המגשים יגמרו מהר אז ההמלצה הכי טובה שלנו היא להזמין כמה שיותר מגשי מסיבה כי גם אחרי שמסיבה תיגמר- אוכל ישאר! (לא בהתחייבות כן?)


The post מגשי מסיבה – בשביל לחגוג את החיים! appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
למה צריך איסכורית? ולמה היא משמשת? https://www.thefind.co.il/%d7%9c%d7%9e%d7%94-%d7%a6%d7%a8%d7%99%d7%9a-%d7%90%d7%99%d7%a1%d7%9b%d7%95%d7%a8%d7%99%d7%aa-%d7%95%d7%9c%d7%9e%d7%94-%d7%94%d7%99%d7%90-%d7%9e%d7%a9%d7%9e%d7%a9%d7%aa/ Sat, 04 Apr 2020 11:54:03 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=2872 ברגע שאתם מתחילים לבנות או לשפץ, או אם עברתם ליד אזור בניה לצורך כזה או אחר אתם מגלים עולם חדש של מושגים חומרים שנמצאים אצלכם בבית, במרפסת ובחצר ומרכיבים עבורכם את רוב הפריטים שאתם מכירים אבל לא ידעתם מה הם, ממה הם עשויים ולמה הם נועדו. כמו לדוגמא האיסכורית. מי שלא עובד בתחום הבנייה לא […]

The post למה צריך איסכורית? ולמה היא משמשת? appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

ברגע שאתם מתחילים לבנות או לשפץ, או אם עברתם ליד אזור בניה לצורך כזה או אחר אתם מגלים עולם חדש של מושגים חומרים שנמצאים אצלכם בבית, במרפסת ובחצר ומרכיבים עבורכם את רוב הפריטים שאתם מכירים אבל לא ידעתם מה הם, ממה הם עשויים ולמה הם נועדו. כמו לדוגמא האיסכורית. מי שלא עובד בתחום הבנייה לא מממש מכיר את המושג 'איסכורית' אבל ברגע שתבינו במה מדובר תבינו היטב שאתם מכירים אותה ואפילו היטב ואפילו מקרוב.

איסכורית היא בעצם סוג של פח מפלדה מגולוונת והיא מגיע בצורה של לוח גלי באורכים שונים וניתן להזמין אותה לפי צבעים ומידות.


קראו עוד על איסכורית מבודדת


איסכורית- למה היא משמשת?

האיסכורית נועדה בעיקר לצרכי בניה בעיקר כי היא קלה,זולה, נוחה להתקה- אפילו עצמאית, היא צבעונית ועמידה, ומחזיקה לאורך שנים. היא מתאימה לבניית מחסנים קטנים, לגידור משטחים וחצרות, ואפילו לקירוי של המרפסת.

עכשיו שאתם יודעים כבר מה זו איסכורית ואיך היא בדיוק נראת- אז אתם בטח מזהים אותה בלא מעט אזורי תעשיה ובמקומות בהם בונים ומאחסנים את החומרים ואולי אפילו שמתם לב שהשכן שלכם בנה בחצר מחסן קטן עם איסכורית. והסיבות לשימוש בה הן רבות ומרובות- כאמור המחיר שלה משתלם, היא איכותית ועמידה, קל לבנות איתה והיא מגיעה בגדלים וצבעים שונים שמוסיפים עיצוב לבנייה עצמה.

איסכורית- כל היתרונות:

היתרונות של האיסכורית כפי שכבר ציינו הם רבים:

המחיר שלה זול יחסית לחומרי בנייה אחרים ולכן משתלם להשתמש בה לעומת חומרי בניה אחרים.

היא קלה לשימוש- אפשר לבנות איתה בקלות וגם לבצע בה שינויים.

היא עמידה-  היא עמידה כם באש וגם בלחות וגם לא מאפשרת חדירה של מים כך שאפשר בהחלט לקרות איתה מקומות איחסון חיצוניים והתכולה שלהם לא תירטב.

ניתן להזמינה בצבעים ובגדלים שונים- אפשר להזמינה באורכים שונים ובמגוון צבעים ולהתאים את העיצוב לסוג הבנייה. ניתן להזמין את האיזכורית לפי מידות והיא נחתכת לפי הצרכים והביקוש של הלקוח. לוחות האיסכורית מגיעים ברחבים שונים ובאורכים שונים וגם העובי שלהם שונה אבל ניתן להזמין לפי הצרכים הרלוונטיים.

היא מבודדת- ניתן להזמין איסכורית מבודדת במידה ורוצים להשתמש בה לצורך בנייה של מחסנים מקררים. האיסכורית עצמה היא עשויה הרי מפח מגולוון וכאשר רוצים להפוך אותה למבודדת מחום או מקור אז מכניסים בין שני הפאנלים של האיסוכרית חומר מבודד (לרוב מדובר בחומר העשוי מצמר סלעים ביחד עם קלקר) כך מבטיחים שהאיסכורית תהיה עמידה מפני טמפרטורות, אש וגם לחות ומים.

כמובן שיש הצע של חומרים לבנייה וקירוי של מחסנים חיצוניים ופנימיים וגם של מרפסות וכדומה אך החומר המומלץ ביותר מבחינת עמידות, איכות, מחיר ויעילות הוא איסכורית


אולי יעניין אותך מחסומי חניה

The post למה צריך איסכורית? ולמה היא משמשת? appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
בדיחות – בשביל הצחוק :) https://www.thefind.co.il/%d7%91%d7%93%d7%99%d7%97%d7%95%d7%aa-%d7%91%d7%a9%d7%91%d7%99%d7%9c-%d7%94%d7%a6%d7%97%d7%95%d7%a7/ Sun, 08 Mar 2020 13:42:37 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=2868 אוהבים לצחוק מכל הלב? מכירים את תחושת "מצב הכפית" שבדיחות יכולות להכניס אתכם אליו? בדיחות, מה הן בעצם? בדיחה היא תצוגה של הומור שבו מילים משמשות בתוך מבנה נרטיבי מסוים מוגדר היטב בכדי לגרום לאנשים לצחוק ולא נועד להתייחס אליו ברצינות. בדיחה מציגה סיפור כלשהו, בדרך כלל עם דיאלוג, ומסתיים בקו סוים עם פואנטה. בסיום […]

The post בדיחות – בשביל הצחוק :) appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

אוהבים לצחוק מכל הלב? מכירים את תחושת "מצב הכפית" שבדיחות יכולות להכניס אתכם אליו?

בדיחות, מה הן בעצם?

בדיחה היא תצוגה של הומור שבו מילים משמשות בתוך מבנה נרטיבי מסוים מוגדר היטב בכדי לגרום לאנשים לצחוק ולא נועד להתייחס אליו ברצינות.

בדיחה מציגה סיפור כלשהו, בדרך כלל עם דיאלוג, ומסתיים בקו סוים עם פואנטה. בסיום סיפור הבדיחה,הקהל הופך להיות מודע לכך שהסיפור מכיל משמעות שנייה, סותרת. זה יכול להיעשות באמצעות משחק מלים או משחק אחר כגון אירוניה, אי התאמה לוגית, הוספת שטויות, או אמצעים אחרים.


אולי יענין אותך לקרוא בדיחות על חיות


בדיחה- הגדרה:

הבלשן רוברט חצרון מציע את ההגדרה המקובלת לבדיחה:

בדיחה היא קטע הומוריסטי קצר של ספרות שבעל פה, שהשימוש בו מסתיים במשפט האחרון, הנקרא פאנצ'–לין.

למעשה, התנאי העיקרי בבדיחה הוא שהמתח צריך להגיע לרמה הגבוהה ביותר שלו ממש בסוף הבדיחה. אין להוסיף המשך להקלה על המתח. על היותה "בעל פה", זה נכון כי בדיחות עשוית להופיע באופן מודפס במגוון תצורות.

מגוון סוגי בדיחות

אוהבים לצחוק על גברים נשים וסקס, מתחברים לבדיחות דת ואמונה, או על עסקים?  חינוך והשכלה מצחיקים אתכם?בדיחות חוק ומשפט שקושרות לממשל ופוליטיקה? בדיחות על שוטרים וגנבים מכניסים אתכם למצב כפית? בדיחות קרש על עדות בישראל עושות לכם מדגדג בבטן? בדיחות עושות לכם את זה?

 

בדיחות טובות לבריאות, לבריאות שיהיה לכם!

הומור הינו היכולת לתפוס ולבטא את הצדדים המשעשעים, האבסורדיים של החיים האלה, לרוב מתוך ראיה רחבה ויחס של אהדה. בואו להיות האוהדים של אדריאן ושל הבדיחות שלו, בטוח שלא תתחרטו

הומור הוא הדרך ההומור והצחוק יסיע לכם ולסביבתכם לפרוק מתחים ולגרום לתחושה טובה ואווירה שאין שנייה לה.הומור הוא צורת התקשורת האהובה על אדריאן, ותאכלס על כולנו. הצחוק מועיל לבריאות. נסו את זה בבית, מומלץ

ממש כמו סקס- הבדיחה משחררת אנדרופינים מהמוח שלכם

הבדיחות גורמות לצחוק מתגלגל ואמיתי, אשר מוביל לשחרור של אנדרופינים מהמוח, זו לא בדיחה כל אחד משחרר אנדרופינים, ויש לכם אותם בכמות שיכולה להפחית כאב פיזי ונפשי בצורה חד משמעית בואו לצחוק איתנו, לא תוכלו להוריד את החיוך מהפנים ולא תצליחו להפסיק לשחרר לשחרר אנדרופינים כמובן

שוב כמו סקס- היכולת לשרוף קלוריות, מעלותיה של הבדיחה

הידעתם?

הידעתם שעשר דקות עד רבע שעה של צחוק אמיתי, פרופר מכל הלב והשרעפת שורפות בממוצע כ-50 קלוריות נטוקראו עשר בדיחות מהאתר שלנו כל יום, ותראו שתוכלו לאכול יותר שוקולד מבלי להשמין כמו פעם נשמע כמו עוד בדיחה? בדיחת קרש? לא ולא, מדובר באמת לאמיתה.

נסו אותנו, בדקו אותנו בבית, שיהיה לכם גם מתוק וגם מצחיק- מקווים שתהנו מכל שניה של סיפורי בדיחות ושמיעת בדיחות שמלווה בצחוק מתגלגל!


אתם חייבים לשתף את הבדיחות לילדים

The post בדיחות – בשביל הצחוק :) appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
פעילויות לעובדים https://www.thefind.co.il/%d7%a4%d7%a2%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%99%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%a2%d7%95%d7%91%d7%93%d7%99%d7%9d/ Sun, 12 Jan 2020 12:15:40 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=2862 כל מנהל או בעל חברה או ארגון יודע שרווחת העובדים בארגון שלו חשובה מאוד בשביל שהם יהיו מרוצים, שבעי רצון וירצו להמשיך לעבוד בארגון וגם יפיקו את מלוא התועלת. על מנת שזה יקרה לא מספיק תנאי עבודה טובים ומשכורת גבוהה- כל אלה טובים ויפים אך צריך גם לדאוג לרווחת העובדים ולכן צריך להשקיע לא מעט […]

The post פעילויות לעובדים appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>

כל מנהל או בעל חברה או ארגון יודע שרווחת העובדים בארגון שלו חשובה מאוד בשביל שהם יהיו מרוצים, שבעי רצון וירצו להמשיך לעבוד בארגון וגם יפיקו את מלוא התועלת. על מנת שזה יקרה לא מספיק תנאי עבודה טובים ומשכורת גבוהה- כל אלה טובים ויפים אך צריך גם לדאוג לרווחת העובדים ולכן צריך להשקיע לא מעט בפעילויות לעובדים.

פעילויות לעובדים- לא רק ימי גיבוש:

נכון, ימי גיבוש הם מאוד מאוד חשובים אבל הם דורשים התארגנות רבה והוצאות שלא תמיד יש או לא תמיד מתאפשרות. צריך להוציא מערך שלם של עובדים אם לא את כולם ליום מחוץ למשרד, ומעבר לעובדה שמפסידים יום עבודה גם צריך להשקיע ולהוציא כספים על יום הגיבוש. לכן מדובר בפעילות שכדאי וחשוב לעשות אבל מכורח הנסיבות מדובר בפעילות שמתקיימת פעם או פעמיים בשנה לכל היותר.

הכוונה בפעילויות לעובדים היא להוסיף ליום יום שלהם ולעבודה השבועית והחודשית של העובדים בחברה פעילויות מעשירות ומעצימות כאלה שיבואו מהחברה אליהם ויעניקו להם יום כיף ערך מוסף שיגרם להם להיות גאים שהם חלק מהחברה ולרצות להישאר בה. לא חובה להפיק את כל הפעילויות מחוץ למשרד לפעמים ניתן להזמין פעילויות לעובדים שתופסות חלק קצר מהיום יום שלהם ויכולות להשתלב תוך כדי.

רעיונות ודוגמאות לפעילויות לעובדים:

הרצאות בנושאים הקשורים לארגון או בנושאים שלא קשורים כמו זוגיות, הורות- הרצאות מעוררות השראה וכאלה שמלמדות, מחזקות ומעבירות מסר. חשוב להתאים לסוג הקהל, לגיל, ולתחומי העניין.

סדנאות חוויתיות בתוך הארגון או מחוצה לו- הן לא צריכות להיות בתחום שבו העובדים עוסקים לפעמים דווקא סדנא שלא קשורה יכול להרחיב אופקים ולאוורר קצת מיום עבודה- אם זו מוסיקה או אומנות או אפילו אוכל כל סדנא כזו יכולה להיות מגבשת ומעשירה וכמובן כייפית.


גולשים נוספים התעניינו גם סדנאות סושי


הופעה או הצגה עם מסר או אפילו שאלות מהקהל ופעילות אינטרקטיבית שיכולה להפעיל את הצופים יכולה להיות פעילות מעולה לעובדים.

באותה נימה אפשר ובהחלט רצוי לארגן פעילויות לעובדים שהן לא רק כיף וחוויה אלא גם מלמדות ומעשירות ומוכוונות לתחום בו עוסקים העובדים- בין אם מדובר בסדנא מקצועית לקידום מקצועי של העובדים, סדנאות העשרה בתחומים שקשורים לתחום העיסוק שלהם ואפילו הדרכות שמטרתן ללמד לעבוד בצוות, להוביל, לפתח יזמות וכל נושא אחר רלוונטי לעובדי החברה.

ההמלצה היא לארגן סדר רבעוני של כל הפעילויות המתוכננות ואפילו להפתיע את העובדים בימי כיף וימי פעילות שהם לא ציפו להם מעבר ללוח הזמנים הקבוע.


עוד על יום כיף לעובדים בכנרת

The post פעילויות לעובדים appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
יתרונות של כורסאות טלוויזיה מעוצבות https://www.thefind.co.il/%d7%99%d7%aa%d7%a8%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%a9%d7%9c-%d7%9b%d7%95%d7%a8%d7%a1%d7%90%d7%95%d7%aa-%d7%98%d7%9c%d7%95%d7%95%d7%99%d7%96%d7%99%d7%94-%d7%9e%d7%a2%d7%95%d7%a6%d7%91%d7%95%d7%aa/ Thu, 28 Nov 2019 17:43:35 +0000 https://www.thefind.co.il/?p=2857   הישראלי הממוצע מת על טלוויזיה, בעיקר במדינה כמו שלנו עם "חדשות" כל יום, הוא בהחלט יושב בלי סוף. ממחקרים עלה כי הישראלים צופים בטלוויזיה כ-3 שעות ו-44 דקות שזה בערך 4 שעות וזה בהחלט הרבה. ישיבה מאלצת את הגוף "לשבת" ולכן אם מדובר על כורסת טלוויזיה בלתי משוכללת ולא נוחה, עלולה להסתיים הצפייה בכאבי […]

The post יתרונות של כורסאות טלוויזיה מעוצבות appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>
 

הישראלי הממוצע מת על טלוויזיה, בעיקר במדינה כמו שלנו עם "חדשות" כל יום, הוא בהחלט יושב בלי סוף. ממחקרים עלה כי הישראלים צופים בטלוויזיה כ-3 שעות ו-44 דקות שזה בערך 4 שעות וזה בהחלט הרבה.

ישיבה מאלצת את הגוף "לשבת" ולכן אם מדובר על כורסת טלוויזיה בלתי משוכללת ולא נוחה, עלולה להסתיים הצפייה בכאבי גב. משום כך היום כורסאות טלוויזיה מעוצבות, הן גם יפות וגם מכילות את כל השדרוגים והשיפורים האחרונים, כדי להפוך את הישיבה לנוחה מאוד. אנשים לא שמים לב כמה זמן הם יושבים, הם גם לא מרגישים שהם לא יושבים נכון, מכופפים או אינם נשענים לאחור. הם בהחלט עלולים לקום ואז להרגיש שכואב להם הגב. משום כך, יש היום שימת לב מיוחדת לייצור של כורסאות טלוויזיה מעוצבות ואורתופדיות, אשר יעניקו את מירב הנוחות ליושבים בהן.


כתבה מעניינת ניקיון של מקצוענים


כורסאות טלוויזיה מכווננות  

אחד הטרנדים הכי גדולים בתחום של כורסאות טלוויזיה, הוא בחירה בכורסה מתכווננת. לכל אדם יש את הגוף שלו והנוחות היא עניין אישי. כורסת טלוויזיה מתכווננת, מתאימה את עצמה לדרישות של היושב בתוכה. אפשר להשעין אותה לאחור, להדק על הגב ולבצע התאמה באופן מושלם, כך שהגב ירגיש בנוח והיושב בכורסא גם אחרי כמה שעות, לא ירגיש שום כאב לא בגב ולא בשום איבר אחר בגוף.


גולשים נוספים התעניינו גם חברות ניהול ואחזקה


מעבר ליתרונות הבריאותיים של כורסאות טלוויזיה, ומכיוון שמדובר על כורסא שממוקמת בדרך כלל ממש באמצע הסלון מול הטלוויזיה, מן הראוי שיהיה לה גם עיצוב מעניין. אפשר להתאים אותה לסגנון העיצוב של הבית, ואפשר גם להתייחס אליה בתור רהיט עצמאי שלא תלוי בעיצוב הכללי.

כורסת הטלוויזיה שקעה? זה הזמן להתחדש

כל רהיט שמשתמשים בו יותר מדי שנים, מאבד מהיציבות שלו וכך גם כורסת הטלוויזיה שלכם. כאשר מדובר ברהיט כזה, יש חשיבות רבה גם ליציבות וגם לתמיכה של הכורסא בגב היושב. מאפיין נוסף של עודף שימוש הוא שהכורסא מתחילה לשקוע והיושב בתוכה "שוקע" יחד אתה וזה סימן שצריך להחליף את הכורסא באחת חדשה, מעוצבת ויותר חדשנית ומשוכללת.

יש היום כורסאות טלוויזיה מעוצבות שמהוות רהיט בפני עצמו. הן יפות ומודרניות מרופדות בעור או בבד, בעיצוב מוקפד עם גימור מעולה. הן נפתחות ומאפשרות לבעל הכורסה לשבת בנוחות מקסימלית, להישען ולהיתמך על ידי גב הכורסה וליהנות מכל רגע. ולא חשוב מה הוא רואה בטלוויזיה. יש כורסאות עם משענות עגולות, ריפוד נוח. כורסאות מרובעות, מתעגלות ועוד.


אולי יעניין אותך הובלות דירות

The post יתרונות של כורסאות טלוויזיה מעוצבות appeared first on כתבות מעניינות - רק תמצאו!.

]]>